Modoko mağazamız 05.02.2024 – 24.02.2024 tarihleri arasında kapalı olacaktır.
Telefon ve whatsapp üzerinden hizmet vermeye devam edeceğiz. 05339554084 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de özel mobilya alanında lider üreticisiyiz. Size özel hizmetimizle gurur duyuyoruz; Müşterilerimizin isteklerine harfiyen uyan özel ölçü dolaplar üretiyoruz. Kaliteye olan bağlılığımız, tasarım ve üretim sürecinin her alanına uzanır; ısmarlama mobilya modellerimiz için sadece en kaliteli malzemeleri tedarik ediyoruz.

Sipariş onayının tamamlanmasından itibaren 6-8 hafta içerisinde tamamen size özel olarak sıfırdan üretimi tamamlıyoruz.

Tasarımcılarımız, eviniz için tamamen benzersiz özel ölçü dolaplar tasarlamada uzmandır. Tarzınıza ve dekorunuza kusursuz bir şekilde uyum sağlarken, her bir santimin kullanımını en üst düzeye çıkaran depolama çözümleri yaratıyoruz. Dolap tasarımlarımız tamamen özeldir, yani pratik ama şık bir nihai çözüm sağlamak için rengi ve kaplamaları seçersiniz. İster daha küçük bir odada düzenli bir depolama alanı, ister en değerli eşyalarınızı yerleştirmek için büyük bir gardırop tasarımı arıyor olun, tasarımcılarımız mükemmel nihai çözüm için sizinle yakın işbirliği içinde çalışacaktır.

Tüm ürünlerimiz istediğiniz özel ölçü dolap modellerine göre üretilmektedir. Kapaklı yatak odası dolapları farklı ölçü ve modellere göre üretilebilmektedir, fiyatlandırma istediğiniz kapak modeli ve ölçüye göre belirlenmekte olup iç tasarımı tamamen ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda size özel olarak tasarlanmaktadır.

Bir birinden farklı kapak modelleri arasında tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz, veya kendi modelinizin üretilmesini talep edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için satış ekibimizle iletişime geçiniz +90 533 955 4084 telefon numaranızdan veya WhatsApp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.