GİYİNME ODASI MODELLERİ

Giyinme odası modüler mobilya sisteminin yeni modelidir; kullanışlı ve kişiselleştirilmiş mobilya çözümleri ile istediğiniz tasarım ve ihtiyaçlarınıza göre hem günlük kıyafetleriniz hemde depolama alanı oluşturmak için tasarlanmış bir sistem. Modern unsurlarla modern bir yaşam tarzının birleşimi, yaşam alanlarımız ve yatak odalarımız gibi evimizdeki her odayı zarif bir şekilde döşemek için zengin ve çekici çözümler sunar.

Geniş ve işlevsel bir iç mekan, konforunuzu ve dolaplarınıza daha iyi bir genel bakış sağlar. Asansörlü elbise askısı, çok amaçlı çekmeceler, ve çeşitli bölmeli iç çekmeceler gibi pratik “yardımcılar” aradığınız hızlı ve şık bir şekilde bulmanıza yardımcı olur. İsteğe bağlı, güç tasarrufu sağlayan LED aydınlatma, dolapların tüm içini aydınlatır ve birçok detayı ayrıntıyı ortaya çıkarır.

Yaşam Tarzlarının gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanan giyinme odası koleksiyonları konforu ve işlevselliği ile birleşerek, renk ve desen seçimi, aksesuar ve tasarıma kadar bütün ayrıntıları sizin belirleye bildiğiniz sofistike bir tarz yaratıyor.