Yatak Korkuluğu

İçerik

Yatak Bariyeri
Yatak yanı koruma 2022
5/5

Whatsapp & Telegram üzerinden mesaj gönderebilir veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

145 cm Uzunluk

Açık yükseklik 36 cm

Kapalı yükseklik 11 cm

Alt kısım profil demir, üst kısım alüminyum

Katlanır sistem tetik mekanizmalı

Somunlu cıvata ile sağlam bağlantı.

Hasta Yatak Korkuluğu

Hasta yatak bariyeri, isminden de anlaşılabileceği gibi istirahat eden hastalara yataktan kalkmaları ya da yataktan düşmemeleri için yardımcı olacak bir üründür. Bariyer, yatağınıza doğrudan monte edilebilecek nitelikte üretilmiştir. Karyolanıza somunlu civatalar ile beraber bağlanan bariyer, hastalara çok rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır. Bariyer, katlanma özelliğine de sahiptir. Hastanın yataktan kalkarken bariyerin üzerindeki mekanizma yardımı ile ürünü aşağı yöne doğru katlaması mümkündür. Ürünün üretimi sırasında hastalara yardımcı olması için kullanışlı olabilecek her türlü özellik düşünülmüştür. Bir nevi yatak korkuluğu olarak da adlandırabileceğimiz bu ürün, yataktan düşebilme ihtimali olan hastalara bu alanda yardımcı olması beklenen ürünler arasındadır. Çeşitli hastalıklardan muzdarip olan kimseler, düzenli şekilde istirahat edeceklerse, yatak bariyeri kullanmayı tercih edebilirler.

Yatak Korkuluğu özellikleri

  • Yatak kenarı korkuluk, katlanabilir niteliğe sahip olmakla birlikte, ithal ürünler grubu arasında yer almaktadır. 145 santimetrelik bir açıklığa sahip olmakla beraber, 40 santimetrelik bir  yüksekliğe sahiptir. Bariyerin kendi yüksekliği de 11 cm olarak belirtilmiştir. Yatak bariyerini sandıklı bazalar için kullanmayı düşünüyor iseniz, bariyer bu tür ürünler için uygun değildir. Yatağın bazanın içerisine girmemesi, yatak bariyerinin hasta için alçak bir pozisyonda kalmasına neden olmaktadır. Bariyerin yüksekliğinin 45 cm olması standart yüksekliği 20 cm olan birçok yatak için uygun değildir. Bu sebepten ötürü hasta yatak korkuluğu olarak kullanılan bu ürünü, bazanıza bağlamak istiyorsanız koltuğunuza ek bir parça yaptırmanız önerilmektedir. Yatak bariyerinin bazadan daha yüksek olması, ürünün monte edilmesine yeterli olacaktır.

Yatak Kenar Koruyucu

Çocuk yatak bariyeri satın almak istiyorsanız, ancak size en çok yardımcı olacak ürünün hangisi olduğuna karar veremediyseniz, hasta yatak bariyeri çocukların beşikleri ya da yataklarında da kullanılabilmektedir. Uyurken yataktan düşmelerini önlemek amacı ile koyulan bu bariyer, onlar için bir güvenlik önlemi olarak kabul edilebilir. Çocuk yatak korkuluğu kullanmak istiyorsanız, siz de ürünümüzü kullanabilirsiniz. Son derece kaliteli bir üretime sahip olan bariyer, uygun fiyatlar ile satılmakta, siz değerli müşterilerimizin rahat etmesi sağlanmaktadır.

BEBEKLER için uygun değildir. 

Yatak Korkuluğu Montajı Nasıl Yapılır ?

1. Yatak bariyerini karyolanızın bağlanacak kısmına getirip vida delik yerlerini işaretleyiniz.

2. Bir matkap yardımı ile 8 mm matkap ucu kullanarak vida deliklerini açınız.

3. Cıvataların düz yüzeyleri yatağın iç kısmına gelecek şekilde korkuluğu yatağınıza sabitleyebilirsiniz.

Not: Orta kısımdaki cıvatanın bağlanması mecburi değildir yatağa giriş çıkışlarda rahatsızlık vereceğini düşünüyorsanız bağlamayabilirsiniz.

Yatak korkuluğu montajı 2022
Bariyer montaj detayı

Sandıklı Baza İçin Montaj Nasıl Yapılır ?

Sandıklı Bazalar için yapılması gereken ek parça ve montaj örneğini aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz.

Sunta, MDF veya herhangi bir ahşap parça kullanabilirsiniz, olması gereken uzunluk 150 cm yükseklik ise mevcut yatağınızın yerden yüksekliğinden 10 cm daha az olmalı. Örnek olarak Baza+Yatak yüksekliğiniz 60 cm ise ahşap parça 50 cm olabilir.

Ahşap parça bazaya somunlu civata ile sabitlenir, yatak bariyeri de bu ahşap parçaya bağlanır. 

 

Yatak bariyeri baza montajı
Yatak bariyeri baza montajı
0 0 votes
Puan
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
turarm
turarm

İnternet aracılığı ile nasıl satın alabilirim?

Homelli
Homelli
Reply to  turarm

Sayın Turarm

Ürünü n11 mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.

https://urun.n11.com/yatak-bariyeri/katlanabilir-yatak-bariyeri-P244283465

Ayşe S.
Ayşe S.

Montajı çok basit korkuluğun her iki tarafından karyola ile birlikte delip bağlanıyor yanında çok sağlam bir civata göndermişler.

Oğuz P.
Oğuz P.

Yaşlı hasta Yatak Bariyeri arıyorduk bu ürünü gördük alt beyaz kısmı demir profilden yapmışlar üstü aluminyum baya sağlam birşey delerken bile zorlandık iş görür tavsiye ederim.

Mertcan atakan
Mertcan atakan

Merhaba ürün mevcutmudur ve takım olarakmı satılıyor

Homelli
Homelli
Reply to  Mertcan atakan

Sayın Mertcan Atakan

Ürün stoklarımızda mevcut olup 1 adet olarak satılmaktadır.

Sahan ozturk
Sahan ozturk

Urununuz hasta icin aldim çok memnun
Kaldim hem urun guzel kaliteli hem satan fima kaliteli bir sorun yasamadim tesekkurler

Murat Ters
Murat Ters

Merhabalar
Sandıklı baza için yatak bariyeri uygunmudur?

Homelli
Homelli
Reply to  Murat Ters

Merhabalar

yatak bariyeri sandıklı bazalar için uygundur. yatak yüksekliğine göre eklenecek parça ile yapılabilir. ürün açıklamasında detaylı görselleri bulunmaktadır.

Serpil Sarı
Serpil Sarı

Babam yataktan düştüğü için aldık yatak korkuluğu olarak, katlanma sistemi çok kolay sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.

Homelli
Homelli

Merhabalar ürün bugun için stoklarımızda mevcuttur, siparişinizden sonra 1-2 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim edilmektedir.

Şehnaz Ağlamaz
Şehnaz Ağlamaz

ürün stokta varmı sipariş verince kaç günde geliyor?

Hürol Daltaban
Hürol Daltaban

Hasta yatağımız için aldık kahve rengi görünen yerler metal alimunyum galiba plastik değil dayanıklı malzeme, sandıklı baza için aldık yan kısmını ayrıca bir ahşap kestirip bağlattık.