PORTMANTO MODELLERİ 2021 EN YENİ TASARIMLAR

Bir Portmanto gerçekten son derece kullanışlı bir mobilya öğesidir. Genellikle bir evin girişinde veya yakınında bulunur, diğer şeylerin yanı sıra dış giyim ve aksesuarların saklanması için mükemmel bir yerdir.

Burada eviniz için en iyi portmanto modelini seçerken gerekli bazı hususlara değineceğiz.

PORTMANTODA HANGİ ÖZELLİKLERİ TERCİH ETMELİYİM ?

Bu çok yönlü depolama çözümü, çok çeşitli depolama seçenekleriyle birlikte gelir. Kanca askılardan raflara, dolaplara ve çekmecelere kadar her şey . Seçiminizi yaparken, ne için kullanacağınızı dikkatlice düşünmeniz gerekir.

BÜYÜK BİR AİLEN VEYA ÇOK SAYIDA ZİYARETÇİN Mİ VAR ?

Portmantonun temel işlevi, ayakkabı, ceketleri ve diğer dış giyim türlerini barındırmaktır. Bu nedenle çoğu standart olarak askılara veya kanca askılara sahip olacaktır. Bazı tasarımlarda kanca askı sayısı sadece üç veya dört ile sınırlı olabilir.

Ailede veya evden gelen ve giden daha fazla insanla, çift ​​veya hatta üç sıra kanca askılı bir portmanto seçin. Bu, birden fazla elbiseyi yerleştirmek için yeterli alan olmasını sağlar. Bu, özellikle dış giyimin hacimli olduğu daha soğuk iklimlerde önemlidir .

AŞIRI HAVA KOŞULLARI OLAN BİR YERDE Mİ YAŞIYORSUNUZ ?

Yaşadığınız yerde önemli miktarda yağmur ve hatta kar bir sorunsa, kesinlikle dış mekan kullanımı için tasarlanmış özel ayakkabılarınız olabilir, bunlar için yeterli yüksekliğe sahip raf aralığı olan ürünler tercih etmelisiniz, tüm ürünlerimiz ihtiyaç duyulan raf aralığına göre üretilebilir. ,

Bunun yanı sıra şapka, eldiven, atkı gibi başka aksesuarlara da ihtiyacınız olabilir . Bu tür eşyaların güzel ve kuru kalacağı paltoların üzerine yerleştirilen raflar, kullanışlı olabilir.

KÜÇÜK ÇOCUKLARI VAR MI ?

Küçük çocuklu bir evde, kitap çantaları ve sırt çantaları için ek depolama alanı olan bir portmanto tercih etmek iyi bir fikirdir. Bu , evden çıkarken bu tür şeyleri tam olarak nerede bulacağınızı bilmenizi sağlar .

Önü açık veya kapaklı dolaplar, bunlar gibi daha büyük eşyalar için biraz daha fazla alan sağlar .

KÜÇÜK ŞEYLERİ KOLAYCA KAYBEDER MİSİNİZ?

Araba anahtarları, güneş gözlükleri ve küçük dijital cihazlar gibi şeyler , gidecekleri bir yer yoksa kolayca yanlış yerleştirilir. Bu tür eşyalar için açıkça ayrılmış çekmeceli bir portmanto , cüzdanınızı veya anahtarlarınızı bulamadığınız için işe geç kalmamanızı sağlayabilir.

Evcil Hayvan ?

Portmanto, yalnızca ailenin insan üyeleri için dış mekan öğelerini depolamak için yararlı değildir. Evcil hayvanınız için herhangi bir özel aksesuar, elinizin altında olması için burada tutulabilir.

Tüylü arkadaşlarınız için tasmalar, oyuncaklar, paltolar ve ikramlar için belirli bir evcil hayvan rafı veya çekmece ayırın .

Ayrılmadan önce nasıl göründüğünüze bakmak ?

Aynalı portmantoların sunduğu bir başka kullanışlı ek özellik , evden çıkmadan önce görünümünüzü hızlı bir şekilde kontrol edebilmeniz için bir aynadır .

Portmanto modelleri için en iyi malzeme hangisidir?

Kişisel zevkinize, evin mevcut dekoruna ve ne kadar boş alana sahip olduğunuza bağlı olacaktır, düz lake renkler, ahşap desenli renkler, parlak renkler, desenli ayna gibi malzemeler kullanılabilir, özellikle küçük antreler için ayna kapaklı modeller antrenizin daha ferah görünmesini sağlayacaktır, küçük alanlar için açık renkler tercih etmenizi öneririm.

Minimalist tasarımları sadece yerden tasarruf sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yansıtıcı malzemelerle birleştiğinden, bir alan yanılsaması yarattığından , bunlar daha küçük alanlar için de harikadır .

En iyi uyumu sağlamak için sahip olduğunuz alanı dikkatlice ölçmeniz gerekir. Koridor portmantonuzun, kapıya çok yakın yerleştirildiğinde olabileceği gibi, herhangi bir kapının açılmasını engellememesine veya takılıp düşme tehlikesine neden olmamasına dikkat edin.