Lacoon Yatak Üstü Dolap

Lacoon Yatak Üstü Dolap

Son zamanların en çok tercih edilen yatak odası tasarımı. Yatak üstü dolapları odanızda maksimum kullanım alanı sunmaktadır, ölçüye göre tasarlanan modelimizde karyola, komodinler yan ve üst dolaplardan oluşmaktadır. Yatağın alt kısmında çekmeceler bulunmaktadır.

Ana gövde malzemesi lamine olup kapaklar MDF lake kulplar ahşap masif malzemeden üretilmektedir.

Karyolanın başlık kısmında kullanılan dokunmatik led aydınlatmalar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an aydınlatmayı kolayca açabilirsiniz. Yatağın baş üstü dolaplarının alt kısmında derinliği daha az olan, üste doğru açılan dolaplar hem daha rahat kullanım hemde daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Kişiye özel üretim. Tasarım ve ölçüde isteğe göre üretim yapılmaktadır. İstemiş olduğunuz ölçü ve tasarıma göre teknik çizim hazırlanmaktadır.

Lacoon yatak üstü dolap modelleri.

Teknik Özellikler

Müşteri Değerlendirmeleri:
4.5/5

Whatsapp & Telegram üzerinden mesaj gönderebilir veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Whatsapp & Telegram üzerinden mesaj gönderebilir veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kürşat kişmir
kürşat kişmir

KULPLARI ÇOK BEĞENDİM TEDARİK EDEBİLİRMİYİM

Serdar
Serdar

Yatak üstü dolap modelleri arasında en beğendiğim model en kısa sürede mağazanızda inceleyceğim

Ergin K.
Ergin K.

Çok bilindik bir online satış yapan mobilya firmasından dolap sipariş vermiştik nereden nasıl böyle bir hata yaptık bilmiyorum, hiç internetten şikayet yorumları okumadan sipariş vermiş bulunduk 2 ay bekledik sonrasında gelen ürünler ile sipariş verdiğimiz ürünlerin alakası yoktu bir sürü tartışma problem aldığımız ürünleri %30 zararına iade ettik lanet olsun diyerek, sonrasında araştırma yaparken bu modeli gördüm ve odamıza göre istediğimiz şekilde tasarlattık, tam istediğimiz gibi oldu 5 haftada geldi montaj ekibi çok hızlı ve temiz çalıştı keşke önceden araştırma yapıp böyle yapsaymışız, yardımlarından dolayı Zeki beye teşekkürler.

Cemalettin H.
Cemalettin H.

Modoko mağazasında gidip inceledik şansımıza bu model teşhirlerinde vardı, pek bir değişiklik yapmadık aynı renk aynı model sadece ölçüyü biraz büyüttük, ilk başlarda yatttığımızda dolaplar üstümüze üstümüze gelir mi diye endişe ettik ancak tasarımını çok güzel ayarlamışlar yattığımızda dolaplar hiç rahatsız etmiyor bizi.

Seda
Seda

270×350 cm bir odam var çok model araştırdım en uygun olanı bu oldu küçük yatak odaları için çok idael bir model

Şeref C.
Şeref C.

Köşe dolap yaptırdık üstü yataklı tamamını düz renk olarak tercih ettik lamine yüzeyli gayet memnunuz.

Adem
Adem

400 cm duvarımız vardır tam bu model oldu fotoğrafta göründüğü gibi.

Levent D.
Levent D.

Tüm ayrıntıları ile mükemmel işçilik.

Emre
Emre

Merhaba ürün hakkında bilgi almak istiyordum.

Serhat
Serhat

Yatak üstüne dolap yaptırmak istiyorsanız öneririm, bir kere yaptırılan bir şey ve doğru seçimler çok önemli tasarımdan rengine kadar çok yardımcı oldular.