*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Oda Tasarım İnşaat Mobilya Taahhüt Mimarlık Mobilya Dekorasyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi;

Fikret Çevik tarafından 1986 yılında İstanbul da üretim atölyesi olarak kurulmuş ve özel üretim imalatı ile sektöre giriş yapmıştır. 2004 yılında açılan ve halen faaliyet göstermekte olan Modoko mobilyacılar sitesindeki mağazasında ürünlerini satışa sunmaktadır.

Firma, 2011 yılında çocuk ve genç odaları segmentindeki potansiyeli görerek kendi tasarımları olan ”TIRTIL” markalı modüler ürünlerin seri üretimine başlamıştır.

2013 yılında “HOMELLİ” markasını yaratmış ve tüm ev mobilyaları üretimini bu bünye altında toplamıştır. Başlıca üretimi yapılan ürün grupları; Karyola, Kapaklı Dolap, Ray Kapaklı Dolap, Şifonyer, Komodin, Tv ünitesi, Kitaplık, Berjer, Koltuk, Köşe Koltuk, Yemek Masası, Konsol ve benzeri ürünler.

2013 yılında firmanın yurt içinde 4 satış noktası, aylık 50 parça Tırtıl Markalı ürün grubu, 10 takım özel tasarım üretim kapasitesi bulunmaktaydı, hızlı bir yapılanma süreci sonrasında yurt içinde 24 satış noktasında aylık 120 parça Tırtıl ürün grubu, 15 takım özel tasarım üretim ve satış imkanına ulaşmıştır.

Tüm ürünleri İstanbul da bulunan 1500m2 lik fabrikasında üretilmektedir ve İstanbul Modoko’da bulunan mağazasında satışa sunulmaktadır.

Oda tasarım olarak, 33 yıllık tecrübemiz ile deneyimli üretim kadromuz ile birlikte müşterilerimize kaliteli ürünler üretmekten ve satmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

Ne yapıyoruz?

Vizyonumuz

Kuruluş

Bizimle Çalışmak istermisiniz?

Main Menu