*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Doğal Lateks Yatak

 5.598,00 17.877,00

WHATSAPP HATTIMIZDAN HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

Anti Mite Lateks

Yatak içeriği 20 cm blok doğal lateks + İç Astar + Organik Kotton yatak kılıfı 21-22 cm kalınlık. Doğal lateks yoğunluğu 82 kg m3 Sentetik lateks barındırmamaktadır.

Temizle
Yatak ÖlçüTek ve Çift kişilik tüm yatak ölçülerinde.
Kılıf TürüFermuarlı yıkanabilir kılıf, Kapitone Kılıf, Organik Cotton, Pamuklu Kumaş
Lateks Yoğunluğu82 kg/m3, 100% Natural Lateks, Sentetik Lateks Barındırmamaktadır.
Lateks Yüksekliği20 cm blok
Yatak İçeriğiDoğal Lateks 82 kg/m3
Yatak Yüksekliği21-22 cm
Üretim Yeriİtalya

 

En Rahat Yatak

Organik bir lateks yatak satın almak istiyorsanız, doğru yere geldiniz en rahat yatak. Uygun fiyatlı ve toksik olmayan, bitki bazlı doğal yataklar konusunda uzmanız. En çok reklamı yapılan klasik doğal lateks modellerinin aslında petro-kimya endüstrisinden türetilen sentetik kauçukla harmanlandığını biliyor muydunuz! Yalnızca saf, doğal, gaz çıkarmayan, sentetik kauçuk içermeyen sertifikalı lateks tedarik ediyoruz.

Doğal Lateks Yatağın Faydaları Nedir ? 

  • Yaysız yatak.
  • Lateks oldukça dayanıklıdır ve aynı formu ve esnekliği yıllar boyunca korur.
  • Hijyenik faktörleri bakteri, küf ve diğer istenmeyen koşullara karşı doğal bir koruma sağlar.
  • Gürültü ve hareketin iletilmesini en aza indirir.
  • Delikli yapısı sayesinde ideal uyuma sıcaklığa ulaşmak için mükemmel havalandırma sağlar terletme yapmaz.
  • Hava boşlukları üstün vücut ağırlığı için stratejik olarak yerleştirilmiştir gece boyunca vücudunuzun dengede olmasını sağlar.
  • Vücut ağırlığının eşit olarak dağılması, sağlam kişiselleştirilmiş destek ve arttırılmış kan dolaşımı sağlar.
  • Uyku esnasındaki hareketlerinizi %80 oranında azaltıp rem uykusunda daha fazla zaman geçirip daha çok dinlenmenize olanak sağlar.
  • Klasik yataklarda 8-9 saatte aldığınız rahatsız uykusu 4-5 saatte daha rahat ve dinlenmiş bir şekilde alırsınız.
  • %100 Natural Lateks barındırmaktadır. Sentetik lateks yok! 20 cm blok ve 82 kg/m3 yoğunluğundadır. Ortopedik ve Ergonomik yapısı sayesinde sırt ve bel ağrısı için en ideal çözümdür.
NEDEN DOĞAL LATEKS?
Doğal lateks, kauçuk ağacının özünden yapılır. Esnekliği sayesinde yatak, vücut şeklinize göre mükemmel bir şekilde uyum sağlarken aynı zamanda mükemmel vücut desteği sağlar. Sonuç olarak omurga doğal konumunda dinlenebilir, vücudun belirli noktalarına aşırı basınç azalır ve uyku saatlerinde sağlıklı kan dolaşımı sağlanır.
Lateks yataklar aynı zamanda küf ve toz akarlarına karşı doğal olarak dayanıklıdır, bu da onu alerjiye duyarlı kişiler için mükemmel bir seçim haline getirir.
SERT BIR YATAK SIRT AĞRISINA İYİ GELIR Mİ?
Sırt ağrınız varsa doğru yatak sertliğini seçmek çok önemlidir. Pek çok insan sert bir yatağın kötü bir sırt için en iyisi olduğuna inanıyor, ancak aslında durum böyle değil. Aslında bir yatak çok sert olduğu zaman vücudun doğal eğriliğine uyum sağlamaz ve ek sorunlara neden olabilir.

Lateks oldukça dayanıklıdır ve aynı formu ve esnekliği yıllar boyunca korur, Hijyenik faktörleri bakteri, küf ve diğer istenmeyen koşullara karşı doğal bir koruma sağlar, Gürültü ve hareketin iletilmesini en aza indirir, Delikli yapısı sayesinde ideal uyuma sıcaklığa ulaşmak için mükemmel havalandırma sağlar terletme yapmaz, Hava boşlukları üstün vücut ağırlığı için stratejik olarak yerleştirilmiştir gece boyunca vücudunuzun dengede olmasını sağlar, Vücut ağırlığının eşit olarak dağılması, sağlam kişiselleştirilmiş destek ve arttırılmış kan dolaşımı sağlar, Uyku esnasındaki hareketlerinizi oranında azaltıp rem uykusunda daha fazla zaman geçirip daha çok dinlenmenize olanak sağlar, Klasik yataklarda 8-9 saatte aldığınız rahatsız uykusu 4-5 saatte daha rahat ve dinlenmiş bir şekilde alırsınız, Natural Lateks barındırmaktadır, Sentetik lateks yok! 20 cm blok ve 82 kg/m3 yoğunluğundadır, Ortopedik ve Ergonomik yapısı sayesinde sırt ve bel ağrısı için en ideal çözümdür.

Abd Ulusal Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yapılmış olan Latex ve Poliüretan Yatak Malzemelerin Farklı Uyku Duruşlarında Vücut Basıncı Profilleri Üzerine Etkileri raporunu https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5310954/ (İngilizce) buradan inceleyebilirsiniz.

GommaGomma Doğal Lateks yatağımız dünyada sadece 6 firmada bulunan Avrupa EuroLATEX sertifikalıdır http://www.eurolatex.com/home2.htm buradan inceleyebilirsiniz.

Natural Latex Sertifikası ; https://www.eco-institut-label.de/wp-content/uploads/2016/10/ID_0816-33625-001_Latexcel-Natural_Urkunde-3.pdf

Lateks yatak üreten birçok Avrupa ülkesi arasında, İtalya lateks yatakları toplu olarak üreten ilk ülkedir. İtalya’nın premium lateks üretimiyle ilgili geçmişi, bu konudaki uzmanlığını geçerli hale getirmektedir. Bu nedenle  lateks yatakları sadece İtalya GommaGomma fabrikalarında üretilmektedir.

Yatakların kalitesi herkesin dilindedir. Dayanıklılık (CATAS), toksin maddesiz üretim (Eco-Institute) ve OEKO-TEX sertifikası gibi katı Avrupa test düzenlemelerini başarılı bir şekilde geçmiştir.

Doğal lateks yataklar, Saf İtalyan Sanatı ile üretilmektedir.

Lateks Yatak 22 cm kalınlığında olup sentetik lateks barındırmamaktadır tamamen %100 Natural doğal lateksten oluşmaktadır.

En iyi yataklar, kesilmemiş %100 doğal lateksten üretilmektedir. Bu nedenle GommaGomma fabrikaları en kalın kesilmemiş %100 doğal lateks yatakları üretmektedir. Üretilen yataklar 6 farklı üretim döngüsünden ve aynı zamanda bir yıllık kuruma evresinden geçmektedir.

7-Bölgeli Destek Sistemi

Stratejik olarak yerleştirilmiş hava boşlukları, vücut kıvrımlarının tam olarak oturması için 7-bölgeli sistem sağlayarak vücut ağırlığının dağılımı için optimal destek sağlar.

(2) Bu sistem, insan vücudunun her bir bölgesindeki kıvrımlar ve ağırlık dağılımları sağlamak adına optimal lateks yoğunluğunu farklı esneklikteki 7 tabaka bölgesi ve gözenekli hava delikleriyle sağlar. Yataklar ağırlığa dayanıklıdır ve gelişmiş ağırlık dağılıma sahiptir. Bu sistem uyku bozukluğu tedavilerinde kullanılmak için yeterlidir Doğal Lateks Yatak.

ECO-TQL2 (Toplam Kalite Lateks)

Basınç sertleştirme süreçleri, ısıtma ve kurutma süreçlerini bir üst seviyeye çıkararak, iki katı verimlilik seviyesiyle tamamen yeni bir kalitede lateks yatak üretimini sağlar.

En iyi hava alan yatak alteks

En iyi hava alan yatak lateks

4 Kanallı Hava Boşluğu Sistemi

Hava dolaşımını arttırarak, anti-bakteriyel bileşenleri destekleyerek ve dört mevsim boyunca ideal uyku sağlayarak keyifli ve sağlıklı bir uyuma ortamı sağlar.

(2) Fiore Ergonomik Modülü çiçek desenleriyle inanılmaz bir uyku ortamı yaratır. Tüm yatağa nüfuz edecek şekilde yukarı, aşağı, sağa ve sola pim delikleri şekilde oluşturulan 4 kanallı hava delikleri hava dolaşımını sağlar.

Yatağın yüzeyindeki Fiore hava yolu, hava geçirgenliğini en üst seviyeye çıkarır. Sistem, uyku boyunca vücudun nem seviyelerini istenilen aralıkta tutar ve hijyenik uyku ortamı sağlar.

Bağımsızlık
Yanınızda yatan kişinin sıçramalarını ve dönmelerini hava hücresi sayesinde hissetmeyeceksiniz.

Sessiz
Yaylı yatakta gıcırdama sesi olmaz.

Anti-bakteriyel
Staphylococcus aureus, Pneumobacillus bakterilere karşı dirençli, %99,9 anti-bakteriyel

Kan Dolaşımı
Mükemmel ağırlık dağılımı, kılcal damarlardaki basıncın düşmesinden kaynaklanan kol ve omuz uyuşukluklarını engeller.

Esneklik
Yaylı yatakların aksine her zaman aynı esnekliği korur

Hava Geçirgenliği
Hava hücreleri ve hava delikleri sayesinde mükemmel hava geçirgenliği

Saygın özel teknoloji değeri

5 Yıl Garanti. GommaGomma doğal lateks yataklar çökmeye ve bozulmaya karşı 5 Yıl garantilidir.

Lateks doğal bir malzeme olduğu için zaman içerisinde 5-10 yıl hava ile temasından dolayı üründe kuruma yaşanması normaldir özellikle kaloriferli evlerde, kullanımına her hangi bir engel teşkil etmez. (lateks kuruması, lateks dökülmesi, lateks parçalanması)

20 santim %100 lateks yapısı sayesinde her iki tarafını da aynı performansla çok uzun yıllar boyunca sentetikten uzak kalarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lateks yatak yorumlarını yukarıda bulunan yorum kısmından inceleyebilirsiniz.

Doğal Lateks Yatak Fiyatları

EURO kuru 15.02.2021 tarihli 8.46 TL olarak sabitlenmiştir 30.06.2021 tarihine kadar geçerlidir. Net nakit ödeme fiyatlardır.

Doğal lateks yatak fiyatları

Doğal lateks yatak fiyatları

guest
Inline Feedbacks
T
Hilal Akdal
Hilal Akdal
Ziyaretçi
Oylama :
     

18 yıldır hareketli baza üzerine latex yatak kullanıyorum. Eskiyen yatağımı tekrar latex bir yatakla değiştirmem gerekiyordu. % 100 latex malzemeden yatağa nasıl ulaşabileceğimi araştırmaya başladım.Çünkü yataklarda latex dendiği halde % 100 latex olmadığını gördüm.Dünyadaki latex yatak üreticisi firmalar içinde İtalyan Gommagomma firmasını buldum. Homelli ile bu şekilde iletişim kurdum. Sonuçta yatak alma kararı verince insan yatak firmalarını araştırıyor. Bu firma bir mobilya firması olarak görünüyor. Ancak firmayı arayıp bilgi almak istediğimi söyleyince yatak konusundaki yetkili Ümit bey ile görüştüm.Konuya hakimiyeti, tüm sorularıma cevap vermesi ve alışverişimin her adımında beni yönlendirmesiyle doğru seçim yapmış olduğumu anladım. Hiç görmeden İstanbul’da hiç tanımadığım… Devamı »

Selim Baş
Selim Baş
Ziyaretçi
Oylama :
     

Uzun araştırmalar sonucunda doğal lateks yatak almaya karar verdim, ancak bir sorun vardı çok farklı fiyatlara doğal lateks yatak satıyorlar iyice araştırmaya girdim, bir çok firma yatağı sabit kılıflı diktiği için içindeki lateksi göremiyorsunuz, mağazaya ürünü incelemeye gittim zaten hemen fermuarlı kılıfı açıp içini gösteriyorlar, gomma gomma ürünü ile karşılaştırım ve aynı.

Gelelim rahatlık kısmına 2 haftadır kullanıyorum sırt ağrılarım tamamen geçti sabah daha rahat uyanıyorum satıcı arkadaşın dediği gibi 7-8 saatte rahatsız olarak aldığım uykuyu 5-6 saatte daha rahat ve dinlenmiş alıyorum sabah dayak yemiş gibi uyanmıyorum.

Benimde tavsiyemdir.

Hakkı Adem
Hakkı Adem
Ziyaretçi
Cevapla   Selim Baş

Yumuşaklığı nasıl? ben 110 kg 180 boyundayım bana yumuşak gelmesinden endişe ediyorum kiloya bağlı olarak sırt ve bel ağrılarım oluyor bilgi verirsen çok sevinirim.

Selim Baş
Selim Baş
Ziyaretçi
Cevapla   Hakkı Adem

İlk denediğimde çok yumuşak gelmişti elleyerek deneyince ancak yatınca daha farklı sertlik derecesi tam vücudu destekliyor gömülme hissi almıyorum hiç 95 kg 174 boyundayım bende, Eskiden kullandığımız taş gibi sert yataklar çok yanlış seçimmiş.

barbaros
barbaros
Ziyaretçi
Cevapla   Selim Baş

merhabalar benımde gun boyunca benı baya müzdarip eden sırt ağrılarım var..ağrı durumunuz nasıl yatak hala ağrı sorunlarınızı çözmede fayda verıyor mu..gün boyunca bu yatakdan sonra ağrılarınız oluyor mu

Selim Baş
Selim Baş
Ziyaretçi
Cevapla   barbaros

Evet sırt ağrılarım geçti sabah uyanınca ağrım olmuyor

barbaros
barbaros
Ziyaretçi
Cevapla   Selim Baş

teşekkur ederım

Hakan Erdoğan
Hakan Erdoğan
Ziyaretçi
Oylama :
     

İleri derecede skolyoz ve bel fıtıklarım nedeniyle sabahları yatağımdan ağrıyla ve vücudum eğri şekilde kalkıyordum. Uyku artık işkenceye dönüşmeye başlamıştı. Önceki yatağım sert, yaylı bir modeldi ve tanınmış bir yerli markanın (Y*) ürünüydü. Sadece sert ve yaylı yataklarda yatmaya alışmıştım. Uzun süre doğru yatak tipini araştırdım. Tesadüf eseri lateks yatakları öğrendim. Homelli’nin mağazasına gidip, 5-10 dakika teşhir yatağında yattım ve test ettim. Açıkçası bu kadar yumuşak bir yatağın sırtıma iyi geleceğinden şüphem vardı ancak yorumlara güvenerek aldım. 2 gece ve 1 öğle uykusunda test ettim. Sabah ağrıları ortadan kalktı. Ancak yumuşak yatak yapısına alışmaya çalışıyorum. Özellikle bel ve sırt sorunlarınız… Devamı »

barbaros
barbaros
Ziyaretçi
Cevapla   Hakan Erdoğan

merhabalar benımde sırt ağrılarım var..ağrı durumunuz nasıl yatak hala ağrı sorunlarınızı çozmede fayda verıyor mu

Murat Kılıç
Murat Kılıç
Ziyaretçi
Oylama :
     

Yaklaşık 2 aylık araştırmalarım sonucu doğal lateks yatak almaya karar verdim.Tanınmış yatak firmalarına ciddi bedeller ödeyerek aldığımız 4 ad yatak da bizi resmen pert etti sırt ,bel ve omurga ağrıları çekmekten perişan olduk.İnternette gezinirken tesadüfen Homelli sitesindeki doğal lateks den üretilmiş lateks yatağı gördüm ve inceledikten sonra sipariş verdim.lateks yatak gerçekten bize ilaç gibi geldi yatakdaki dönmelerim büyük ölçüde azaldı ağrılarımız gerçekten hafiflemeye başladı sabahları yorgun kalkmıyoruz dinlenmiş ve mutlu bir şekilde kalkıyoruz. En önemli özelliğide eşinizin dönmesi, yatağın kenarına oturması veya yataktan kalkması kesinlikle sizi etkilemiyor yani hissetmiyorsunuz. Homelli ye böyle bir ürünü bizlere sağladıkları için Ümit beye de… Devamı »

YAVUZ KARA
YAVUZ KARA
Ziyaretçi
Oylama :
     

Doğal lateks arıyordum. Müthiş bir rahatlık söz konusu. Hem kendime hem çocuklara aldım. Çok memnunuz. Teşekkürler.

Fahrettin
Fahrettin
Ziyaretçi
Oylama :
     

Merhabalar. Homelli sitesinde yer alan yatak çeşit özellikleri bilgileri sayesinde kronik bel ağrısı için homelli den yatak aldım. Ürünü aldığımdan beri bel ağrısından azalma gördüm. Böyle ürünleri bize sundukları için teşekkürler.

Melih
Melih
Ziyaretçi
Oylama :
     

Homelli.com sitesi gerçekten çok teşekkürler sipariş etsem gelir mi gelmez mi diye düşündüm ama beklediğimden çok daha kısa sürede geldi.

Cemal
Cemal
Ziyaretçi
Oylama :
     

Harika konforlu ürünler var herkese tavsiyem gidip inceleyin memnun kalacaksınız

kaan
kaan
Ziyaretçi
Oylama :
     

Homelli.com.tr ye tessekkür ederim yatak sipariş ettim annem için ürün hemen geldi gerçekten minnettarım ürünler sağlam herkese tavsiye ederim iyi günler

KADER
KADER
Ziyaretçi
Oylama :
     

Lateks yatak fiyatında indirim varken almıştım, iyi ki almışım rahat ettim tavsiye ederim.

Selim H.
Selim H.
Ziyaretçi
Oylama :
     

Visco yataklar yumuşak geldiği için tercih ettim, tam istediğim sertlikte 180 boy 103 kg, yatağa gömülme gibi bir durum söz konusu değil.

Nur özer
Nur özer
Ziyaretçi
Oylama :
     

Doğal lateks yataktan sipariş etmiştim oldukça kullanışlı ve rahat çok memnun kaldım fiyat olarak gayette uygun.

Hüseyin Gökce
Hüseyin Gökce
Ziyaretçi
Oylama :
     

Homelli.com.tr ye tessekkür ederim yatak sipariş ettim annem için ürün hemen geldi gerçekten minnettarım ürünler sağlam herkese tavsiye ederim iyi günler

Emine illiyyin
Emine illiyyin
Ziyaretçi
Oylama :
     

Lateks yatak arıyordum annem için çok sevindi ve cok memnun kaldık teşekkür ederiz

Bahtiyar
Bahtiyar
Ziyaretçi
Oylama :
     

Doğal lateks yatak arıyordum bu ürünü buldum elime ulaştı gerçekten çok rahat çok kullanışlı herkese tavsiye ederim.

mehmet
mehmet
Ziyaretçi
Oylama :
     

Araştırdığım kadarıyla en doğal ve orijinal olan bu, ben çok beğendim yakin tarihte sipariş etmeyi düşünüyorum.

Yigit
Yigit
Ziyaretçi
Oylama :
     

Yataklarınızdan satın almıştım beklediğimden baya rahattı yumuşak dokusuda harika güzellikte

Mahmut
Mahmut
Ziyaretçi
Oylama :
     

Homelli doğal lateks yatak sipariş verdim ve hemen geldi bu yatak bel ağrısına müthiş geliyor çok sevdim iyi bir yatak çok beğendim çok rahat bir yatak

Ali
Ali
Ziyaretçi
Oylama :
     

Aşırı rahat kullanışlı,tavsiye edilesi ürün yaysız ve delikli olması da ayrı bir avantaj

Mehmet şanlı
Mehmet şanlı
Ziyaretçi
Oylama :
     

Lateks yataklarını tercih etmemizin sebepleri yaysız oluşu delikli oluşu hava alması konusunda önemli ve hijyenik olması bakteri vs barındırmamasıdır. Tavsiye ederim

Ramazan
Ramazan
Ziyaretçi
Oylama :
     

Merhaba gercekten yatak fiyatları uygun bende aldım rahat yatıyorum geceleri cok rahatlar dogalar herkese tavsiye ederim teşekürler

Taner
Taner
Ziyaretçi
Oylama :
     

Yatak dediğin zaman rahat ettirmeli ve sert olmamalı Lateks yatakların kalitesi tartışılmaz.

İsmet
İsmet
Ziyaretçi
Oylama :
     

İleriki yaşlarda çok kötü bir hastalığa yakalanmamak için yatak seçimi çok önemli çünkü günün en az 8 saati orada geçiyor bu sitedeki yatağın özelliğini okudum gerçekten kalitesine göre çok uygun fiyatı bence

Ali
Ali
Ziyaretçi
Oylama :
     

İşlerini muhteşem yapıyorlar yatakları çok rahat fiyatlarıda baya uygun idda ediyorum bunda iyi yatak yoktur

Emre Yılmaz
Emre Yılmaz
Ziyaretçi
Oylama :
     

Muhteşem gerçekten çok iyi bir ürün beli ağrayanlara faydası fazla olur. Ben çok beğendim. Çok memnun kaldım. 👍

mahmut
mahmut
Ziyaretçi
Oylama :
     

Ürün gerçekten çok kullanılışlı bir yatak çok memnun kaldım tavsiye ederim, çok kullanılışlı bel ağrısına çok iyi geliyor diyebilirim ben gayet memnunum özellikle Ümit beye ilgilerinden dolayıda teşekkür ederim.

Last edited 1 yıl önce by mahmut
Murat
Murat
Ziyaretçi
Oylama :
     

Ürün çok güzel görünüyor ,kendi odama almayı düşünüyorum,detaylı bilgi nasıl alabilirim?

Doğal Lateks Yatak Sertifikası

Doğal Lateks yatak sertifikası

Doğal Lateks yatak sertifikası

Lateks Sertifika

Main Menu