*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Doğal Lateks Yatak

 6.150,00 20.750,00 (-18%)

WHATSAPP HATTIMIZDAN HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

Anti Mite Lateks

Yatak içeriği 20 cm blok doğal lateks + İç Astar + Organik Kotton yatak kılıfı 21-22 cm kalınlık. Doğal lateks yoğunluğu 82 kg m3 Sentetik lateks barındırmamaktadır.

Temizle
Yatak Ölçü Tek ve Çift kişilik tüm yatak ölçülerinde.
Kılıf Türü Fermuarlı yıkanabilir kılıf, Kapitone Kılıf, Organik Cotton, Pamuklu Kumaş
Lateks Yoğunluğu 82 kg/m3, 100% Natural Lateks, Sentetik Lateks Barındırmamaktadır.
Lateks Yüksekliği 20 cm blok
Yatak İçeriği Doğal Lateks 82 kg/m3
Yatak Yüksekliği 21-22 cm
Üretim Yeri İtalya

 

Doğal Lateks Nedir ?

Doğal lateks, kauçuk ağacının özünden yapılır. Esnekliği sayesinde yatak, vücut şeklinize göre mükemmel bir şekilde uyum sağlarken aynı zamanda mükemmel vücut desteği sağlar. Sonuç olarak omurga doğal konumunda dinlenebilir, vücudun belirli noktalarına aşırı basınç azalır ve uyku saatlerinde sağlıklı kan dolaşımı sağlanır.
Lateks yataklar aynı zamanda küf ve toz akarlarına karşı doğal olarak dayanıklıdır, bu da onu alerjiye duyarlı kişiler için mükemmel bir seçim haline getirir.

Doğal Lateks Yatağın Faydaları Nedir ?

  • Yaysız yatak.
  • Lateks oldukça dayanıklıdır ve aynı formu ve esnekliği yıllar boyunca korur.
  • Hijyenik faktörleri bakteri, küf ve diğer istenmeyen koşullara karşı doğal bir koruma sağlar.
  • Gürültü ve hareketin iletilmesini en aza indirir.
  • Delikli yapısı sayesinde ideal uyuma sıcaklığa ulaşmak için mükemmel havalandırma sağlar terletme yapmaz.
  • Hava boşlukları üstün vücut ağırlığı için stratejik olarak yerleştirilmiştir gece boyunca vücudunuzun dengede olmasını sağlar.
  • Vücut ağırlığının eşit olarak dağılması, sağlam kişiselleştirilmiş destek ve arttırılmış kan dolaşımı sağlar.
  • Uyku esnasındaki hareketlerinizi %80 oranında azaltıp rem uykusunda daha fazla zaman geçirip daha çok dinlenmenize olanak sağlar.
  • Klasik yataklarda 8-9 saatte aldığınız rahatsız uykusu 4-5 saatte daha rahat ve dinlenmiş bir şekilde alırsınız.
  • %100 Natural Lateks barındırmaktadır. Sentetik lateks yok! 20 cm blok ve 82 kg/m3 yoğunluğundadır. Ortopedik ve Ergonomik yapısı sayesinde sırt ve bel ağrısı için en ideal çözümdür.

En Rahat Yatak

Organik bir lateks yatak satın almak istiyorsanız, doğru yere geldiniz en rahat yatak. Uygun fiyatlı ve toksik olmayan, bitki bazlı doğal yataklar konusunda uzmanız. En çok reklamı yapılan klasik doğal lateks modellerinin aslında petro-kimya endüstrisinden türetilen sentetik kauçukla harmanlandığını biliyor muydunuz! Yalnızca saf, doğal, gaz çıkarmayan, sentetik kauçuk içermeyen sertifikalı lateks tedarik ediyoruz.

Sert Bir Yatak Sırt Ağrısına İyi Gelir mi ?

Sırt ağrınız varsa doğru yatak sertliğini seçmek çok önemlidir. Pek çok insan sert bir yatağın kötü bir sırt için en iyisi olduğuna inanıyor, ancak aslında durum böyle değil. Aslında bir yatak çok sert olduğu zaman vücudun doğal eğriliğine uyum sağlamaz ve ek sorunlara neden olabilir.

Lateks oldukça dayanıklıdır ve aynı formu ve esnekliği yıllar boyunca korur, Hijyenik faktörleri bakteri, küf ve diğer istenmeyen koşullara karşı doğal bir koruma sağlar, Gürültü ve hareketin iletilmesini en aza indirir, Delikli yapısı sayesinde ideal uyuma sıcaklığa ulaşmak için mükemmel havalandırma sağlar terletme yapmaz, Hava boşlukları üstün vücut ağırlığı için stratejik olarak yerleştirilmiştir gece boyunca vücudunuzun dengede olmasını sağlar, Vücut ağırlığının eşit olarak dağılması, sağlam kişiselleştirilmiş destek ve arttırılmış kan dolaşımı sağlar, Uyku esnasındaki hareketlerinizi oranında azaltıp rem uykusunda daha fazla zaman geçirip daha çok dinlenmenize olanak sağlar, Klasik yataklarda 8-9 saatte aldığınız rahatsız uykusu 4-5 saatte daha rahat ve dinlenmiş bir şekilde alırsınız, Natural Lateks barındırmaktadır, Sentetik lateks yok! 20 cm blok ve 82 kg/m3 yoğunluğundadır, Ortopedik ve Ergonomik yapısı sayesinde sırt ve bel ağrısı için en ideal çözümdür.

Abd Ulusal Sağlık Bilimleri Üniversitesi tarafından yapılmış olan Latex ve Poliüretan Yatak Malzemelerin Farklı Uyku Duruşlarında Vücut Basıncı Profilleri Üzerine Etkileri raporunu https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5310954/ (İngilizce) buradan inceleyebilirsiniz.

Lateks yatak fiyatları nedir ?

Kullanılan lateks türü, gramajı ve yüksekliğine göre değişmektedir, 2 farklı lateks yatak aynı ölçülerde olsa bile gramaj olarak farklı olabilir, örnek olarak 160*200*20 cm bir yatak 82 kg/m3 olduğunda ortalama 45-50 kg gelirken 160*200*20 cm bir yatak 60 kg/m3 olduğunda ortalama 30-35 kg gelmektedir. Ürünün yüksekliği, gramajı sentetik veya naturel olması gibi etkenler fiyatı değiştirebilmektedir.

Lateks yatak fiyatları İstenilen ölçüye göre 6.150 TL – 15.100 TL arasında değişmektedir, güncel lateks yatak fiyatlarını yukarıda bulunan Fiyat sekmesinden inceleyebilirsiniz.

Lateks Yatak Sertifikası

GommaGomma Doğal Lateks yatağımız dünyada sadece 6 firmada bulunan Avrupa EuroLATEX sertifikalıdır http://www.eurolatex.com/home2.htm buradan inceleyebilirsiniz.

Natural Latex Sertifikası ; https://www.eco-institut-label.de/wp-content/uploads/2016/10/ID_0816-33625-001_Latexcel-Natural_Urkunde-3.pdf

Lateks yatak üreten birçok Avrupa ülkesi arasında, İtalya lateks yatakları toplu olarak üreten ilk ülkedir. İtalya’nın premium lateks üretimiyle ilgili geçmişi, bu konudaki uzmanlığını geçerli hale getirmektedir. Bu nedenle lateks yatakları sadece İtalya GommaGomma fabrikalarında üretilmektedir.

Yatakların kalitesi herkesin dilindedir. Dayanıklılık (CATAS), toksin maddesiz üretim (Eco-Institute) ve OEKO-TEX sertifikası gibi katı Avrupa test düzenlemelerini başarılı bir şekilde geçmiştir.

Doğal Lateks Yatak Özellikleri

Doğal lateks yataklar, Saf İtalyan Sanatı ile üretilmektedir.

Lateks Yatak 21 cm kalınlığında olup sentetik lateks barındırmamaktadır tamamen %100 Natural doğal lateksten oluşmaktadır.

En iyi yataklar, kesilmemiş %100 doğal lateksten üretilmektedir. Bu nedenle GommaGomma fabrikaları en kalın kesilmemiş %100 doğal lateks yatakları üretmektedir. Üretilen yataklar 6 farklı üretim döngüsünden ve aynı zamanda bir yıllık kuruma evresinden geçmektedir.

7-Bölgeli Destek Sistemi

Stratejik olarak yerleştirilmiş hava boşlukları, vücut kıvrımlarının tam olarak oturması için 7-bölgeli sistem sağlayarak vücut ağırlığının dağılımı için optimal destek sağlar.

(2) Bu sistem, insan vücudunun her bir bölgesindeki kıvrımlar ve ağırlık dağılımları sağlamak adına optimal lateks yoğunluğunu farklı esneklikteki 7 tabaka bölgesi ve gözenekli hava delikleriyle sağlar. Yataklar ağırlığa dayanıklıdır ve gelişmiş ağırlık dağılıma sahiptir. Bu sistem uyku bozukluğu tedavilerinde kullanılmak için yeterlidir Doğal Lateks Yatak.

ECO-TQL2 (Toplam Kalite Lateks)

Basınç sertleştirme süreçleri, ısıtma ve kurutma süreçlerini bir üst seviyeye çıkararak, iki katı verimlilik seviyesiyle tamamen yeni bir kalitede lateks yatak üretimini sağlar.

En iyi hava alan yatak lateks

En iyi hava alan yatak lateks

4 Kanallı Hava Boşluğu Sistemi

Hava dolaşımını arttırarak, anti-bakteriyel bileşenleri destekleyerek ve dört mevsim boyunca ideal uyku sağlayarak keyifli ve sağlıklı bir uyuma ortamı sağlar.

(2) Fiore Ergonomik Modülü çiçek desenleriyle inanılmaz bir uyku ortamı yaratır. Tüm yatağa nüfuz edecek şekilde yukarı, aşağı, sağa ve sola pim delikleri şekilde oluşturulan 4 kanallı hava delikleri hava dolaşımını sağlar.

Yatağın yüzeyindeki Fiore hava yolu, hava geçirgenliğini en üst seviyeye çıkarır. Sistem, uyku boyunca vücudun nem seviyelerini istenilen aralıkta tutar ve hijyenik uyku ortamı sağlar.

Bağımsızlık
Yanınızda yatan kişinin sıçramalarını ve dönmelerini hava hücresi sayesinde hissetmeyeceksiniz.

Sessiz
Yaylı yatakta gıcırdama sesi olmaz.

Anti-bakteriyel
Staphylococcus aureus, Pneumobacillus bakterilere karşı dirençli, %99,9 anti-bakteriyel

Kan Dolaşımı
Mükemmel ağırlık dağılımı, kılcal damarlardaki basıncın düşmesinden kaynaklanan kol ve omuz uyuşukluklarını engeller.

Esneklik
Yaylı yatakların aksine her zaman aynı esnekliği korur

Hava Geçirgenliği
Hava hücreleri ve hava delikleri sayesinde mükemmel hava geçirgenliği

Saygın özel teknoloji değeri

5 Yıl Garanti. GommaGomma doğal lateks yataklar çökmeye ve bozulmaya karşı 5 Yıl garantilidir.

Lateks doğal bir malzeme olduğu için zaman içerisinde 5-10 yıl hava ile temasından dolayı üründe kuruma yaşanması normaldir özellikle kaloriferli evlerde, kullanımına her hangi bir engel teşkil etmez. (lateks kuruması, lateks dökülmesi, lateks parçalanması)

20 santim %100 lateks yapısı sayesinde her iki tarafını da aynı performansla çok uzun yıllar boyunca sentetikten uzak kalarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Lateks yatak yorumlarını yukarıda bulunan yorum kısmından inceleyebilirsiniz.

Doğal Lateks Yatak Fiyatları

EURO kuru 25.03.2021 tarihli 9.37 TL olarak sabitlenmiştir 30.08.2021 tarihine kadar geçerlidir. Net nakit ödeme fiyatlardır.

Doğal lateks yatak fiyatları 2021

Doğal lateks yatak fiyatları 2021

guest
Inline Feedbacks
View all comments
Hilal Akdal
Hilal Akdal
Puan :
     

18 yıldır hareketli baza üzerine latex yatak kullanıyorum. Eskiyen yatağımı tekrar latex bir yatakla değiştirmem gerekiyordu. % 100 latex malzemeden yatağa nasıl ulaşabileceğimi araştırmaya başladım.Çünkü yataklarda latex dendiği halde % 100 latex olmadığını gördüm.Dünyadaki latex yatak üreticisi firmalar içinde İtalyan Gommagomma firmasını buldum. Homelli ile bu şekilde iletişim kurdum. Sonuçta yatak alma kararı verince insan yatak firmalarını araştırıyor. Bu firma bir mobilya firması olarak görünüyor. Ancak firmayı arayıp bilgi almak istediğimi söyleyince yatak konusundaki yetkili Ümit bey ile görüştüm.Konuya hakimiyeti, tüm sorularıma cevap vermesi ve alışverişimin her adımında beni yönlendirmesiyle doğru seçim yapmış olduğumu anladım. Hiç görmeden İstanbul’da hiç tanımadığım bilmediğim bir firmadan İzmir’e sipariş vermek yine de ürünün gelmesine kadar beni rahatsız etmedi desem yalan olur. Yatağım geldiğinde kalitenin farkını anladım.Gece yattığımda da alışveriş sürecinde yaptığım araştırma ile ne kadar doğru bir kara verdiğimi gördüm. Güvenle yatak alabileceğiniz güvenilir, ilgili,en önemlisi sattığı ürünün bilgisine sahip bir firma.Sağolun Ümit bey. Sorularım çoktu ama hepsini cevapladınız ve yatak bilmecesini en doğru şekilde çözmeme destek oldunuz.

Hakan Erdoğan
Hakan Erdoğan
Puan :
     

İleri derecede skolyoz ve bel fıtıklarım nedeniyle sabahları yatağımdan ağrıyla ve vücudum eğri şekilde kalkıyordum. Uyku artık işkenceye dönüşmeye başlamıştı.

Önceki yatağım sert, yaylı bir modeldi ve tanınmış bir yerli markanın (Y*) ürünüydü. Sadece sert ve yaylı yataklarda yatmaya alışmıştım.
Uzun süre doğru yatak tipini araştırdım. Tesadüf eseri lateks yatakları öğrendim.

Homelli’nin mağazasına gidip, 5-10 dakika teşhir yatağında yattım ve test ettim. Açıkçası bu kadar yumuşak bir yatağın sırtıma iyi geleceğinden şüphem vardı ancak yorumlara güvenerek aldım.

2 gece ve 1 öğle uykusunda test ettim. Sabah ağrıları ortadan kalktı. Ancak yumuşak yatak yapısına alışmaya çalışıyorum.

Özellikle bel ve sırt sorunlarınız için tavsiye ederim.

Gomma gomma İtalya merkeze e posta yazarak, Homelli’nin sattığı ürünler hakkında bilgi aldım. Teyit ettiler.

Kullananlara ve alacak olanlara hayırlı olsun.

Last edited 1 gün önce by homelli
barbaros
barbaros
Reply to  Hakan Erdoğan

merhabalar benımde sırt ağrılarım var..ağrı durumunuz nasıl yatak hala ağrı sorunlarınızı çozmede fayda verıyor mu

Murat Kılıç
Murat Kılıç
Puan :
     

Yaklaşık 2 aylık araştırmalarım sonucu doğal lateks yatak almaya karar verdim.Tanınmış yatak firmalarına ciddi bedeller ödeyerek aldığımız 4 ad yatak da bizi resmen pert etti sırt ,bel ve omurga ağrıları çekmekten perişan olduk.İnternette gezinirken tesadüfen Homelli sitesindeki doğal lateks den üretilmiş lateks yatağı gördüm ve inceledikten sonra sipariş verdim.lateks yatak gerçekten bize ilaç gibi geldi yatakdaki dönmelerim büyük ölçüde azaldı ağrılarımız gerçekten hafiflemeye başladı sabahları yorgun kalkmıyoruz dinlenmiş ve mutlu bir şekilde kalkıyoruz. En önemli özelliğide eşinizin dönmesi, yatağın kenarına oturması veya yataktan kalkması kesinlikle sizi etkilemiyor yani hissetmiyorsunuz. Homelli ye böyle bir ürünü bizlere sağladıkları için Ümit beye de yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Homelliden ricam fiyatlarını makul seviyede tutmaları insanlarımızın bu üründen ziyadesiyle yararlanmalarını sağlamalarını diliyorum.

Servet Ballı
Servet Ballı
Puan :
     

Sırt ve bel ağrısına iyi geldiğini söyledikleri için doğal lateks yatak almaya karar verdik, uzunca bir süre araştırdım Ümit beyinde yardımları ve açıklamaları ile Homelli’den almaya karar verdik. 1 aya yakındır kullanıyoruz eşimle çok rahat ettik.

Last edited 1 gün önce by homelli
Fahrettin
Fahrettin

Merhabalar. Homelli sitesinde yer alan yatak çeşit özellikleri bilgileri sayesinde kronik bel ağrısı için homelli den yatak aldım. Ürünü aldığımdan beri bel ağrısından azalma gördüm. Böyle ürünleri bize sundukları için teşekkürler.

Murat
Murat
Puan :
     

Gerçekten çok kaliteli ve güzel ürünler var beğendiğim ürünleri satın aldım ve cidden harika bir şekilde geldi memnun kaldım sizde güvenilirsiniz

Cengiz
Cengiz
Puan :
     

Babamın kronik bel ağrısı vardı. Tüm standarlara uygun ve sağlık açısından önerilen Doğal Lateks yatak aldık. Babam çok memnun, o kadar yumuşak ve rahat ki deliksiz uyku çekiyor.

Gmz
Gmz

Benim annen kullanmıştı bundan çok memnun kaldı gördüğü herkese tavsiye ediyor şimdi 😂

Mehmet Tayyip Arıcan
Mehmet Tayyip Arıcan

Ürünü çok beğendim. Acaba yaz ve kışa özel yönleri var mı? Ona göre hareket etmek istiyorum.

Kürşat Can
Kürşat Can

güzel bir yatak doğal olması apayrı bir güzel şey olmuş

Sadi BEK
Sadi BEK
Puan :
     

İlk doğal lateks yatak almaya karar verdiğimde bu kadar zor olabileceğini tahmin etmemiştim, çok derin araştırmalara girdim neredeyse kafayı yemek üzereydim, benimle ilgilenen arkadaş sağ olsun çok yardımcı oldu tüm kafamdaki soruları yok etti, bende rahat bir şekilde sipariş verdim.

Kaan
Kaan
Puan :
     

Denedim hem rahat hem indirimli olması iyi akşamları rahat bir uyku çekiyorum

Namie F.
Namie F.

Merhabalar

Çocuk için uygunmudur?

Homelli
Homelli
Reply to  Namie F.

Sayın Naime F.

Doğal lateks yataklar çocukların kullanımı için hem anatomik olarak hemde sağlık açısından uygundur, güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Sadi Y.
Sadi Y.
Puan :
     

Artık sırt bel ağrılarımız çekilmez olmuştu uzun süredir araştırıyorduk bu karantina zamanında evde daha çok vakit geçirdiğimiz için almaya karar verdik hiç olmazsa rahat uyuyalım diye, şimdilik memnunuz teşekkürler.

Halil Çelik
Halil Çelik
Puan :
     

Tamamen doğal olması sebebi ile tercih ettik, ilk başlarda yumuşak gelse de şimdi çok rahat ediyoruz, bu karantina günlerinde evde rahat rahat uyumak gibisi yok.

Nilgün Tekgül
Nilgün Tekgül
Puan :
     

Her şey söyledikleri gibi, fiyatlar şişirme değil, takip ediyordum uzun süredir indirme girince aldım, 3 haftadır kullanıyorum bir problem yok yumuşaklığı gayet iyi ve rahat.

Burak A.
Burak A.

Tavsiye ederim rahat bir yatak.

Seda Kabalı
Seda Kabalı

Bu olaylar çıkmadan 1 ay önce aldık, iyiki de almışız.

Burak Kozlu
Burak Kozlu

Bel fıtığım için aldım 1 haftadır kullanıyorum ilk başlarda biraz yumuşak gibi geldi ama şuan çok rahat ettiğimi anladım satış aşamasından teslimata kadar çok yardımcı oldular teşekkürler.

Çağrı B.
Çağrı B.
Puan :
     

Kesinlikle kullandıktan sonra neden daha önceden doğal lateks yatak almamışım diyeceksiniz, yumuşak yatak olması sizi yanıltmasın, fiyat olarak yaylı yataklara göre pahalı ancak konfor ve rahatlık bam başka bir şey.

Last edited 1 gün önce by homelli
Selim
Selim
Puan :
     

Ankara’dan sipariş verdim, Ankara kargo ile bina önüne kadar teslim ettiler vakumlu pakette halı gibi geldi gayet iyi paketlenmiş, biraz ağır bir yatak iki kişi zor kaldırdık 3 haftadır kullanıyorum ilk başta yumuşak olması biraz tedirgin etti beni ancak kullanınca çok rahat ettim bende eşimde çok memnunuz teşekkürler.

Last edited 1 gün önce by homelli
Sedat
Sedat
Puan :
     

Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum, özellikle Ümit beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

Rafet Öztürk
Rafet Öztürk

yatak ta seçim yaparken herhangi bir sertlik seçeneği var mıdır?yoksa standart sertlikte midir?

Homelli
Homelli
Reply to  Rafet Öztürk

Sayın Rafet Öztürk

Doğal lateks yataklarda tek sertlikte bulunmaktadır, bazı ürünlerde doğal lateks miktarı azaltılıp HR sünger ile desteklenerek sertleştirme yapmak mümkündür.

Ferdi Karakuş
Ferdi Karakuş

Şehir dışına dışına gönderiliyor mu?

Homelli
Homelli
Reply to  Ferdi Karakuş

Sayın Ferdi Karakuş

Tüm Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır. 0216 365 8715 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Taner Atkan
Taner Atkan

Kesinlikle bu güne kadar kullandığım en rahat yatak.

Hale Dönmez
Hale Dönmez
Puan :
     

Bana ilk olarak eski yaylı yatağımıza göre biraz yumuşak geldi ancak görüştüğümüz arkadaş bu durumun geçici olduğu ve 15-20 gün sonra daha rahat edeceğimiz söyledi, 3 aydır kullanıyoruz şuan için memnunuz.

Sezgin
Sezgin

İçinde doğal lateks dışında başka bir şey varmı? yoksa tamamı mı lateks?

Homelli
Homelli
Reply to  Sezgin

Merhabalar

Yatağın tamamı blok halinde doğal lateksden oluşmaktadır.

Doğal lateks + iç astar + organik cotton yatak kılıfı.

Vildan Kozalı
Vildan Kozalı
Puan :
     

Ürün anlatıldığı gibi hatta piyasadaki diğer örneklerinden daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Teşekkürler Homelli.

Sinem Ç.
Sinem Ç.

İlk başlarda eski yatağımıza göre biraz yumuşak gelmiştir ancak 15-20 gün içinde alıştık ve çok rahat ettik umarım aynı şekilde devam eder.

Ayşe Lüküs
Ayşe Lüküs
Reply to  Sinem Ç.

Merhaba
Sertlik derecesi nedir? 1/10 arası değerlendirecek olursak.Orta sert mi? Orta yumuşak sınıfına mı giyiyor ?

Homelli
Homelli
Reply to  Ayşe Lüküs

Merhabalar

Genel olarak orta sert olarak geçiyor tabi bu karşılaştırılan yatak türüne göre değişir, normal eski tarz sert yaylı yataklara göre yumuşak, ayrıca kullanıcının kilo ve yapısına göre de değişiklik gösterebilir ortalama 100-110 kg bir kişi ile 50-60 kg bir kişinin sertlik yumuşaklık hissiyatı farklıdır.

Doğal Lateks Yatak Sertifikası

Doğal Lateks yatak sertifikası

Doğal Lateks yatak sertifikası

Lateks Sertifika

Main Menu