*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Yatak Kılıfı Fermuarlı

 750,00 850,00 (-12%)

Fermuarlı yatak kılıfı istenilen yatak türüne göre özel olarak üretilmekte olup istenilen her ölçüde yapılabilir.

Fermuarlı yıkanabilir yatak kılıfı.

ÇIKARILABILIR, TEMIZLENEBILIR YATAK ÖRTÜSÜ, ARZU ETTIĞINIZ SAĞLIK VE HIJYENE SAHIP OLMANIZI SAĞLAR.
Yatağınızda kesinlikle ter, toz akarları, küf, bakteri veya koku istemezsiniz. Bu yüzden bir çıkarılabilir temizlenebilir yatak kılıflı bir yatak her zaman temiz ve hijyenik olmasını sağlamak için ideal bir çözümdür . Şaşırtıcı bir şekilde, bir çok yatak sabit kılıflı olarak üretilmektedir.
Homelli olarak bir çok yatağımızı çıkarılabilir, temizlenebilir bir yatak kılıfı ile üretmekteyiz.
Pamukla uyuyun. Organik Pamuk, % 100 organik olarak yetiştirilmiş pamuk lifinden yapılır. Pamuk lifi doğal olarak etkili bir emicidir ve çevre dostudur.

Organik Pamuk ,% 100 organik olarak yetiştirilmiş pamuk içeren birinci sınıf bir örme yatak kumaşıdır. Çiftçiler, ürünlerini yetiştirmek için geleneksel böcek ilaçları yerine organik gübre kullanıyor. Bu, ürün için daha iyi, aynı zamanda onlar için daha iyidir.

Saf ve organik malzemelere olan artan talep nedeniyle, organik yetiştirme yöntemleri hiçbir şekilde pamuğun doğal niteliklerini bozmaz. Bu pamuk aynı derecede yumuşak, güçlü ve hacimlidir.

360 ° FERMUARLI YATAK KILIFI

Yatak kılıfını üretirken kolay takılıp çıkartılabilmesine özen gösteriyoruz. Elde dikilen her örtü, 300 gr/m2 üzerine kapitone edilmiş% 100 doğal pamuktan yapılmıştır. 360 ° fermuar, takılabilmesini kolaylaştırır. Fermuarlı yatak kılıfı (160×200)

ORGANİK PAMUK

Rahatınız için yumuşak, nefes alabilen bir yüzey sağlamak için organik bir pamuğa sahiptir. Pamuk ayrıca yatağınızın kolayca takılabilmesi ve örtünün tam kavraması için yeterince esneme sağlar. Yatak kılıflarımızda asla polyester kullanılmamaktadır.

Yatağınıza ne tür şeylerin bulaşabileceği hakkında daha fazla bilgi edinelim – şaşırabilirsiniz!
Terleme
Gecede 8 saatinizi yatağınızda geçirdiğinizde, bu süre zarfında hatırı sayılır miktarda ter yatak kılıfınıza yayılacaktır. Aşırı sıcak hissetmeseniz bile, vücudunuz doğal olarak uyku sırasında bir miktar sıvı kaybeder. Kimse yatağında aylarca ya da yıllarca terinin kalmasını istemez – yine de temizlenebilir çıkarılabilir bir yatak kılıfınız yoksa tam olarak bu olacak.
Toz akarları
Temizlenebilir bir yatak örtüsü, toz akarlarını temizlemenizi sağlar. Lateksten yapılanlar gibi bazı yataklar toz akarlarına, küflere ve bakterilere karşı dirençli olsa da, yatak örtüsünü arada bir temizlemek her zaman iyi bir fikirdir. Toz akarları, alerjiye neden olabilecek, çıplak gözle zar zor görülebilen küçük organizmalardır. İnsan derisi pullarıyla beslenirler ve genellikle yatak kılıfında ve diğer ev yüzeylerinde bulunurlar.

Toz akarlarının örümcekler ve akreplerle aynı sınıfa ait olan arachnida sınıfına ait olduğunu biliyor muydunuz? Kesinlikle yatağınızda veya yatağınızda bunlardan bir demet istemezsiniz. Yine de bu, beslenmeleri için insan derisinin varlığı ve terleme nedeniyle yüksek nem (toz akarlarının hayatta kalması için belirli bir düzeyde nem gerektirir) nedeniyle toz akarları için en uygun ortamlardan biridir. Yüksek sıcaklıklarda kolaylıkla ölebilirler. Çok sıcak suya maruz kalabilen çıkarılabilir, temizlenebilir bir yatak örtüsü, mevcut akarları kesinlikle ortadan kaldıracaktır.

Tahtakuruları
Hiç cildinizde sivrisinek ısırığına benzer kırmızımsı şişliklerle uyandınız mı? Gerçek suçlunun sivrisinekler değil tahtakurusu olabileceğini bilmek sizi şaşırtacak. Bir yatak böceğinin bilimsel adı Cimex Lectularius olarak bilinir. İnsanlar dahil sıcakkanlı hayvanların kanıyla beslenir. Hayatımızın üçte birini yatakta geçirirken yatağımız onlar için favori yaşam alanı haline geldi.

Yatak örtüsünü normal sıcaklıktaki suyla yıkamak, yatak böceklerini öldürmek için yetersizdir. Yatak böceklerini etkin bir şekilde ortadan kaldırmak için yüksek sıcaklık gereklidir. Yatak kılıfımız kuru temizlenebilir ve bu nedenle yatak böceklerini tamamen gidermeye yardımcı olur.

Küf
bir lateks yatak doğal olarak küfe dirençli olarak üretilir. Bu nedenle çıkarabileceğiniz ve temizleyebileceğiniz bir yatak kılıfına sahip olmak önemlidir. Ülkemizin sıcak nemli ikliminde küf çok kolay büyüyebilir. Yatak kılıfının düzenli olarak çıkarılması ve temizlenmesi, küf sporlarının büyümesini önlemede kritik öneme sahiptir.
Bakteriler
En temiz insanlar bile uyurken yataklarına yağ ve ter bırakır ve bu da bakterileri çeker. Bundan kaçınamazsınız. Bakteriler, koşullar kendileri için uygun olduğunda (besin kaynağı mevcut, doğru sıcaklık, vb.) Çoğalmaya devam edecekler. Bakterilerle dolu bir yatak kulağa çekici gelmiyor! Bakterileri periyodik olarak uzaklaştırmak için yatak kılıfınızı temizlemeniz gerekir ve bu nedenle çıkarılabilir bir yatak örtüsü önemlidir.
Koku
Yatak kılıfı olmadan kullanılan bir yatak, temizlik konusunda ne kadar dikkatli olursanız olun, zamanla koku oluşturacaktır. Koku, yukarıda bahsedilen bakteri büyümesi veya yağlı saç kokusu gibi şeylerden kaynaklanıyor olabilir. Bundan kaçınmak için yatak kılıfınızı düzenli olarak temizlemeniz gerekecektir. Çıkarılabilir bir yatak örtüsü bu nedenle bu alanda çok önemlidir.
Alerjenler
Bazı insanlar toz akarlarına, küfe ve belirli bakteri türlerine karşı alerjiktir. Alerjisi olan herkes için bu alerjenlerden kaçınmak çok önemlidir. Bunları yukarıda alerjik olmayan bir bakış açısıyla öğrendik, ancak bu, alerjisi olanlar için daha da önemli hale geliyor.
Yatağınızda alerjenlerden kaçınmak istiyorsanız mutlaka çıkarılabilir, temizlenebilir bir yatak kılıfına ihtiyacınız olacaktır. Alerjisi olanların, yatak örtülerini temizlemeyenlere göre daha sık temizletmeleri gerekeceğini de unutmayın.
YATAK KILIFIMI NASIL TEMIZLEMELIYIM?
Yatak kılıfı, kolay çıkarılması için fermuarını tamamen açılabilir olması gerekmektedir. Yıkanabilir yatak kılıfı, başka bir yatak örtüsünden farklı bir temizleme yöntemi gerektirebilir. Genellikle bu yöntemler ya makinede yıkama ya da kuru temizlemedir.
Yatak kılıfınız belirli bir sıcaklıkta (örneğin 60 santigrat derece) yıkanabileceğini belirtiyorsa, üzerine çıkmadan mümkün olduğunca bu sıcaklığa yakın yıkayın. Bu, toz akarlarının, kokuların, mikropların vb. Etkili bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlayacaktır. Çok düşük sıcaklıkta yıkamak bu bakterileri tamamen ortadan kaldırmayabilir.
SONUÇ
Bakterilerin, toz akarlarının ve benzerlerinin varlığından tamamen kaçınamazsınız. Ancak , yatak kılıfınızı temizleyerek bunları periyodik olarak kaldırabilirsiniz (ve kaldırmalısınız ) 
Bir çok yatak, yıkanabilir yatak kılıfı olmadan satılmaktadır. Bu tür yataklar hızla ve geri döndürülemez bir şekilde ter, küf, toz akarları ve kokularla emprenye edilebilir. Bunun aksine çıkarılabilir yatak kılıflarımız, yatağa girme şansı bulamadan bu sorunları periyodik olarak gidermenizi sağlar. Bu şekilde yatağınız her zaman taze ve temiz tutulur.
Çıkarılabilir, temizlenebilir bir yatak örtüsü, toz akarlarından, kokudan, küften ve terden kolayca ve rahatlıkla kurtulmanın tek yoludur. Temizlenebilir yatak kılıflarımızı kullanırken hijyenik ve ferah bir ortamda uyuduğunuzu bilerek rahatlayabilirsiniz.
Sizin için güvenli ve sağlam bir uyku ortamı oluşturmaya inanıyoruz.
Standart yatak ölçüleri;
  1. Fermuarlı Yatak kılıfı (90×190)
  2. Fermuarlı Yatak kılıfı (90×200)
  3. Fermuarlı Yatak kılıfı (100×200)
  4. Fermuarlı Yatak kılıfı (120×200)
  5. Fermuarlı Yatak kılıfı (140×190)
  6. Fermuarlı Yatak kılıfı (140×200)
  7. Fermuarlı Yatak kılıfı (150×200)
  8. Fermuarlı Yatak kılıfı (160×200)
  9. Fermuarlı Yatak kılıfı (180×200)
  10. Fermuarlı Yatak kılıfı (200×200)

Diğer tüm ölçüler ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

guest
Inline Feedbacks
T

Main Menu