*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Yatak Bariyeri

ADET FİYATI 400 TL 

Sadece banka hesabına havale / eft olarak sipariş alınmaktadır.

Whatsapp hattımızdan sipariş verebilirsiniz!! *Gri renk stoklarıda kalmamıştır Kahverengi model mevcuttur.
Katlanır yatak bariyeri profil metal ve alüminyumdan üretilmiştir. 145 cm uzunluğunda 40 cm yüksekliğindedir. Her türlü karyola ve bazaya kolay bir şekilde monte edilebilir.

Boyutlar 145 × 3 × 40 cm
Gövde Malzemesi Alüminyum, Profil Demir
Garanti 2 Yıl
Gönderim Sürat Kargo (Tüm Türkiye)
Teslim Süresi 3 Gün

 

Yatak Bariyeri

Yatak Bariyeri

 

Hasta yatak bariyeri, isminden de anlaşılabileceği gibi istirahat eden hastalara yataktan kalkmaları ya da yataktan düşmemeleri için yardımcı olacak bir üründür. Bariyer, yatağınıza doğrudan monte edilebilecek nitelikte üretilmiştir. Karyolanıza somunlu civatalar ile beraber bağlanan bariyer, hastalara çok rahat bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Bariyer, katlanma özelliğine de sahiptir. Hastanın yataktan kalkarken bariyerin üzerindeki mekanizma yardımı ile ürünü aşağı yöne doğru katlaması mümkündür. Ürünün üretimi sırasında hastalara yardımcı olması için kullanışlı olabilecek her türlü özellik düşünülmüştür. Bir nevi yatak korkuluğu olarak da adlandırabileceğimiz bu ürün, yataktan düşebilme ihtimali olan hastalara bu alanda yardımcı olması beklenen ürünler arasındadır. Çeşitli hastalıklardan muzdarip olan kimseler, düzenli şekilde istirahat edeceklerse, yatak bariyeri kullanmayı tercih edebilirler.

Ürünün Özellikleri

Yatak kenarı korkuluk, katlanabilir niteliğe sahip olmakla birlikte, ithal ürünler grubu arasında yer almaktadır. 145 santimetrelik bir açıklığa sahip olmakla beraber, 35 santimetrelik bir kapalı yüksekliğe sahiptir. Bariyerin kendi yüksekliği de 11 cm olarak belirtilmiştir. Yatak bariyerini sandıklı bazalar için kullanmayı düşünüyor iseniz, bariyer bu tür ürünler için uygun değildir. Yatağın bazanın içerisine girmemesi, yatak bariyerinin hasta için alçak bir pozisyonda kalmasına neden olmaktadır. Bariyerin yüksekliğinin 35 cm olması standart yüksekliği 20 cm olan birçok yatak için uygun değildir. Bu sebepten ötürü hasta yatak korkuluğu olarak kullanılan bu ürünü, bazanıza bağlamak istiyorsanız koltuğunuza ek bir parça yaptırmanız önerilmektedir. Yatak bariyerinin bazadan daha yüksek olması, ürünün monte edilmesine yeterli olacaktır.

Yatak Bariyeri Montajı nasıl yapılır?

Yatak bariyeri korkuluğu montajı

Yatak bariyeri korkuluğu montajı

Çocuk Yatakları İçin de Kullanılabilir

Çocuk yatak bariyeri satın almak istiyorsanız, ancak size en çok yardımcı olacak ürünün hangisi olduğuna karar veremediyseniz, hasta yatak bariyeri çocukların beşikleri ya da yataklarında da kullanılabilmektedir. Bebeklerin uyurken yataktan düşmelerini önlemek amacı ile koyulan bu bariyer, onlar için bir güvenlik önlemi olarak kabul edilebilir. Çocuk yatak korkuluğu kullanmak istiyorsanız, siz de ürünümüzü kullanabilirsiniz. Son derece kaliteli bir üretime sahip olan bariyer, uygun fiyatlar ile satılmakta, siz değerli müşterilerimizin rahat etmesi sağlanmaktadır. Satın almak için siz de firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sandıklı Bazalar için yapılması gereken ek parça ve montaj örneğini aşağıdaki resimlerden inceleyebilirsiniz!!

Yatak bariyeri baza montaj

Yatak bariyeri baza montaj

Yatak bariyeri baza montaj

Yatak bariyeri baza montaj

 

Inline Feedbacks
T
deniz
Ziyaretçi
Oylama :
     

montaj yapıyor musunuz?

Homelli
Ziyaretçi
Cevapla   deniz

Merhabalar İstanbul anadolu yakası için ücretli montaj yapılabilir detaylı bilgi için 0533 955 4084 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

deniz keski
Ziyaretçi
Oylama :
     

Baza için gereken ek parçayı da sizden temin edebilir miyiz?

Homelli
Ziyaretçi
Cevapla   deniz keski

Merhabalar
İstanbul Modoko’daki mağazamızdan temin edebilirsiniz.

turarm
Ziyaretçi

İnternet aracılığı ile nasıl satın alabilirim?

Homelli
Ziyaretçi
Cevapla   turarm

Sayın Turarm

Ürünü n11 mağazamızdan sipariş verebilirsiniz.

https://urun.n11.com/yatak-bariyeri/katlanabilir-yatak-bariyeri-P244283465

Ayşe S.
Ziyaretçi

Montajı çok basit korkuluğun her iki tarafından karyola ile birlikte delip bağlanıyor yanında çok sağlam bir civata göndermişler.

Oğuz P.
Ziyaretçi

Yaşlı hasta Yatak Bariyeri arıyorduk bu ürünü gördük alt beyaz kısmı demir profilden yapmışlar üstü aluminyum baya sağlam birşey delerken bile zorlandık iş görür tavsiye ederim.

Mertcan atakan
Ziyaretçi

Merhaba ürün mevcutmudur ve takım olarakmı satılıyor

Homelli
Ziyaretçi
Cevapla   Mertcan atakan

Sayın Mertcan Atakan

Ürün stoklarımızda mevcut olup 1 adet olarak satılmaktadır.

Sahan ozturk
Ziyaretçi

Urununuz hasta icin aldim çok memnun
Kaldim hem urun guzel kaliteli hem satan fima kaliteli bir sorun yasamadim tesekkurler

Murat Ters
Ziyaretçi

Merhabalar
Sandıklı baza için yatak bariyeri uygunmudur?

Homelli
Ziyaretçi
Cevapla   Murat Ters

Merhabalar

yatak bariyeri sandıklı bazalar için uygundur. yatak yüksekliğine göre eklenecek parça ile yapılabilir. ürün açıklamasında detaylı görselleri bulunmaktadır.

Serpil Sarı
Ziyaretçi

Babam yataktan düştüğü için aldık yatak korkuluğu olarak, katlanma sistemi çok kolay sorunsuz bir şekilde kullanıyoruz.

Homelli
Ziyaretçi

Merhabalar ürün bugun için stoklarımızda mevcuttur, siparişinizden sonra 1-2 iş günü içerisinde ürününüz kargoya teslim edilmektedir.

Şehnaz Ağlamaz
Ziyaretçi

ürün stokta varmı sipariş verince kaç günde geliyor?

Hürol Daltaban
Ziyaretçi

Hasta yatağımız için aldık kahve rengi görünen yerler metal alimunyum galiba plastik değil dayanıklı malzeme, sandıklı baza için aldık yan kısmını ayrıca bir ahşap kestirip bağlattık.

Main Menu