*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Sultan Berjer

Sultan Berjer

Etnik detayları seven kişiler için firmamızın çok güzel bir önerisi bulunuyor. Sultan berjer, mobilyalarında farklılık yaratmak isteyen müşterilerimiz için eşsiz bir fırsat olarak dikkat çekiyor. Firmamızın üretmiş olduğu ürünler arasında favoriler arasında bulunan Sultan Berjer, çok sayıda müşterinin büyük bir beğeni ile aldığı ve severek kullandığı ürünler arasında yer alıyor. Üretimi masif gürgen iskeletten yapılmış olan ürün, oldukça sağlam bir yapıda. Ürünün sırt kısmında ve oturma kısmında 35 DNS ayarında bir sünger kullanılması, ürünün kullanan kişiler için oldukça rahat bir his yaşamasına imkan sağlamış. Üründe çökme problemleri ile karşı karşıya kalınmaması için, klasik süngerler ya da standart ayarlarda süngerler kullanılmamıştır.

Ürün Özellikleri

Berjer koltuğun ayakları gövdeye geçmeli olarak üretilmemiştir. Ürün son derece profesyonel bir şekilde, iskelet ile bütünlük yaratacak şekilde üretilmiştir. Bu sebepten ötürü ürünün ayaklarında çıkma, kırılma ya da sallanma gibi problemler meydana gelmemektedir. Üretim sırasında, kullanıcıların rahatlığının sağlanması için en ufak detaylar dahi düşünülmüştür. Sultan Berjer koltuk, en başta hanımların favorisi olmakla beraber, etnik desenlerden hoşlanan beyler için de dekorasyon sırasında kullanılmak üzere güzel bir opsiyon sunmaktadır.

Ürünün ayakları siyah, ceviz, beyaz ya da natural ciladan üretilmekle beraber, koltuğun yüksekliği 95 santimetredir. Üretiminde birinci sınıf gürgen kullanılmış, berjerin eni 79 santimetre olarak belirlenmiştir. Bununla beraber, ürünün derinliği 75 santimetre olarak belirtilmektedir. Özel Berjer koltuk isteyen müşterilerin beğenerek kullandığı ürünümüze sahip olmak da oldukça basittir.

İletişim

Sultan Berjer, müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda üretilmektedir. Ürünümüzü beğenen müşterilerin tarafımıza sipariş vermesi sonrası üretilen bu ürünler, müşteriye de bizzat bizim tarafımızdan gönderilmektedir. Ürünün renginde ya da desenlerinde farklılığa gidilmesi de mümkündür. Siz de 0216 366 17 87 numaralı hattımızdan, yetkili müşteri temsilcisi arkadaşımıza ulaşabilir, siparişlerinizi ona bildirebilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde telefonlarınıza yanıt verecek müşteri temsilcilerimiz tarafından alınan siparişleriniz daha sonra fabrikamızda hızlıca üretime alınmaktadır. Ürün hakkında merak ettiğiniz soruları da yetkili arkadaşlara sorabilir, özel berjer koltuk nitelikleri hakkında detaylı bilgi alma fırsatı elde edebilirsiniz.

Ebat: Yükseklik: 95 cm, En: 79 cm, Derinlik: 75 cm

1. Sınıf gürgen ağaç *İstenilen renklerde tekli ve ikili ölçülerinde üretimi yapılmaktadır.

 

guest
Inline Feedbacks
T

Main Menu