*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Perdormire Soave Platinum Yatak

Bu ürün şuan stoklarda bulunmamaktadır.

Ek bilgi

Yatak Ölçü

160*200 cm, 180*200 cm, 200*200 cm

Üretim Yeri

İtalya

Yatak Yüksekliği

25-26 cm

Yatak İçeriği

Visco 85 kg/m3, Water Foam

Garanti

12 Yıl

Gönderim

İstanbul dışı il ve ilçe merkezlerine ambar ile bina önü teslim., Sürat Kargo (Tüm Türkiye)

Perdormire Soave Platinum Yatak

Visco Mind 95 kg/m3

Yüksek yoğunluklu elastik hafızalı (yaklaşık 95 kg/m3) kendinden modellemeli bir malzemedir. malzeminin molekülleri sıkıca paketleni ve yatağın vücudu daha iyi kavramasını garanti edecek şekilde kaynaştırılır, ayrıca yanlış yerleştirilmiş basınç noktalarının sayısını azaltır. Yüksek yoğunluk, gece boyunca kötü dinlenmenin yol açtığı çeşitli patolojilere (sırt, bel ve boyun ağrısı) geçerli bir çözüm sağlar.

Water Foam

Water foam, vücut ağırlığının dağılımını kolaylaştıran ve kas kütlesinin rahatlamasını sağlayan CFC (kloroflorokarbon Gazları) içermeyen poliüretan su köpüğüdür. Kişiye özel dinlenme ve konfor gereksinimlerini karşılamak için pek çok yoğunluk ve sıklık derecesi mevcuttur.

Visco Yatak Kumaşı Tencel

Tencel örme kumaş elyafı doğal ve kökenlidir ve bitki hücrelerinin ana bileşeni olan selülozdan oluşur. Hammadesi ağaçtır ve üretim süreci çevresel bakımdan sürdürülebilir. Malzeme tamamaen biyolojiktir ve biyolojik olarak bozulabilir. Bütün doğal elyaflarda olduğu gibi cilt ile teması bir yumuşaklık hissi verir. Mükemmel nefes alabilirliği ve nem emiciliği konforu garanti eder.

Extra Soft Foam

Bu özel malzeme üstün teknik performans sunar. Yatağa dinlenme sırasında ekstra yumuşak bir dokunuş ve özel bir sarmalama etkisi kazandırır. Yatağın doğal sağlamlığını muhafaza ederken bedenlerinin konturlarına mükemmel uyum sağlayan yumuşak bir ürünün verdiği hissi seven herkes için tavsiye edilir.

Clima Fresh

Yeni bir malzemedir. Esnek poliüretan köpüğü, insan vücudunun yaydığı ısıyı emen ve meteryalin içinde sabit bir sıcaklık tutan PCM (Faz değişikliği malzemeleri) adı verilen özel mikrokapsüller ile karıştırılır. bu şekilde, poliüretan serin kalmak için olağan üstü kapasiteye sahip olur ve insan varlığından kaynaklanan tipik sıcaklık artışını uzun bir süre engeller. PCM, poliüretan performansının evrimindeki en son teknolojiyi temsil eder. başlangıçta NASA tarafından uzayda kullanılan bu malzeme, esneklik, nefes alabilirlik ve ısı geçişini kontrol etmek gerekli olduğunda ideal bir uygulamadır. buna ek olarak, malzemenin bileşiminde gümüş tuzlarının bulunması, yeni poliüretanın zamanla anti bakteriyel, küfe dayanıklı kalması ve mükemmel hijyenik koşulları koruması anlamına gelmektedir.

Hava Boşluğu

Olağanüstü hava alma kabiliyetine sahip olan bu kumaş, en çok havalandırmayı ve sabit bir hava akışını garantilemek için ağırlıklı olarak şiltelerdeki kenar şeritlerinde kullanılır. Bu, daha rahat ve sağlıklı bir dinlenme sağlamak için yatağın içinde durgun nem oranının %100 ünü ortadan kaldırır.

Medikal Sertifikası

Medic+Area®, küf ve bakterilere karşı yapılan uygulamalarda şaşırtıcı sonuçlar veren son derece yenilikçi bir üretim prosesidir. Nihai sonuç küf, bakteri ve güvelerden tamamen arındırılmış steril bir kumaştır. Elde edilen kumaş da antialerjik ve hijyeniktir,  çünkü Medic+Area® uygulaması sentetik kimyasal ürünlerden değil yalnızca doğal ürünlerden yararlanmaktadır.

Yatak Kalınlığı; Yaklaşık 25 cm

Kumaş

Üst kısmı; Tencel Doğal organik elyaflı, %100 hipoalerjenik elyaf + 2 cm visco mind clima fresh ergonomik kendinden modellemeli, termoregülatör ve antibakteriyel

Alt Kısmı; %100 hipoalerjenik elyaf + 2 cm extra yumuşak foam.

Yatak Kenarı; Gri kumaş %100 hipoalerjenik elyaf, Air Space kumaşın yan kısımları yatay tutamaklı.

İçerik;

4 cm üst Visco Mind 95kg/m3

17 cm alt destek katmanı mavi CFC içermeyen waterfoam

Özellikler; Tamamen çıkarılabilir kılıf.

Medikal Sertifikalı

guest
Inline Feedbacks
T

Main Menu