*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Perdormire Aloe Relax Yatak

Bu ürün şuan stoklarda bulunmamaktadır.

Ek bilgi

Yatak Ölçü

100*200 cm, 120*200 cm, 140*190 cm, 140*200 cm, 150*200 cm, 160*200 cm, 180*200 cm, 200*200 cm

Üretim Yeri

İtalya

Yatak Yüksekliği

21-22 cm

Yatak İçeriği

Visco 85 kg/m3, Water Foam

Garanti

12 Yıl

Gönderim

İstanbul dışı il ve ilçe merkezlerine ambar ile bina önü teslim., Sürat Kargo (Tüm Türkiye)

Perdormire Aloe Relax Yatak

Visco Mind®

Elastik bir belleğe sahip, su ile emülsiyonlaşmış orta yoğunluklu (yaklaşık 50 kg/m3) kendinden modellemeli, CFC içermeyen bir malzemedir. Bu viskoelastikfoam olağanüstü ergonomik özelliklere sahiptir ve vücuda herhangi bir direnç uygulamadan yavaş genişlemeyle vücudun dış hatlarına uyum sağlar. Omurgayı düzgün şekilde destekler, antibakteriyel ve antialerjiktir.

Water Foam

Water foam, vücut ağırlığının dağılımını kolaylaştıran ve kas kütlesinin rahatlamasını sağlayan CFC (kloroflorokarbon Gazları) içermeyen poliüretan su köpüğüdür. Kişiye özel dinlenme ve konfor gereksinimlerini karşılamak için pek çok yoğunluk ve sıklık derecesi mevcuttur.

%100 Anti Alerjik Elyaf

Doldurma işleminde antialerjik lif kullanımı, sağlıklı ve rahat uyku için çeşitli olumlu niteliklere sahiptir. Her türden mikroorganizmaya ve küfe dayanıklı ve emprenye edilemeyen anti alerjik dolgu, mükemmel bir performans sunar ve iyi bir gece uykusu için mükemmel bir. seçenektir. Makinedeyıkanabilir.

Hava Boşluğu

Olağanüstü hava alma kabiliyetine sahip olan bu kumaş, en çok havalandırmayı ve sabit bir hava akışını garantilemek için ağırlıklı olarak şiltelerdeki kenar şeritlerinde kullanılır. Bu, daha rahat ve sağlıklı bir dinlenme sağlamak için yatağın içinde durgun nem oranının %100 ünü ortadan kaldırır.

Aloe Vera

Antik çağlardan beri sayısız yararlı özellikleri (anti-enflamatuar ve anti-oksidan) bilinen aloe vera özü içeren mikrokapsüller, imalat sırasında malzeme elyaflarına ilave edilir.
Bu mikrokapsüller deriyle temas ettiğinde veya basit bir harekette içerdikleri maddenin yararlı özünü salarlar; bu da içerdiği maddeler sayesinde vücudun bazı önemli fonksiyonlarını olumlu yönde etkiler ve derin rahatlama ve refah hissi verir.

Medikal Sertifikası

Medic+Area®, küf ve bakterilere karşı yapılan uygulamalarda şaşırtıcı sonuçlar veren son derece yenilikçi bir üretim prosesidir. Nihai sonuç küf, bakteri ve güvelerden tamamen arındırılmış steril bir kumaştır. Elde edilen kumaş da antialerjik ve hijyeniktir,  çünkü Medic+Area® uygulaması sentetik kimyasal ürünlerden değil yalnızca doğal ürünlerden yararlanmaktadır.

Yatak Kalınlığı; Yaklaşık 22 cm

Kumaş

%100 Hipoalerjenik elyaf, Aloe vera özü, olağan üstü faydalı özellikler (anti-inflamasyon ve antioksidan) sunan örme aloe vera kumaş.

Yatak Kenarı; Maksimum nefes alabilirlik ve mükemmel havalandırma için, Air Space kumaşın yan kısımları yatay tutamaklı.

İçerik;

6 cm üst katman kıvrımlı Visco Mind, kendinden modelleme 5 zonlu 1.9 KPA

10 cm Merkezi destek katmanı bej CFC içermeyen waterfoam 3.6 KPA

4 cm alt katman kıvrımlı yeşil CFC içermeyen waterfoam 3.4 KPA

Özellikler; Tamamen çıkarılabilir kılıf.

Medikal Sertifikalı

guest
Inline Feedbacks
T
Baran
Baran
Ziyaretçi
Oylama :
     

Çok güzel yatak benim daha önce aldıklarından daha iyi herkese bu yataktan tavsiye ederim

Main Menu