*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Perdormire Air Massage Memory Yatak

Bu ürün şuan stoklarda bulunmamaktadır.

Ek bilgi

Yatak Ölçü

150*200 cm, 160*200 cm, 180*200 cm, 200*200 cm

Üretim Yeri

İtalya

Yatak Yüksekliği

21-22 cm

Yatak İçeriği

Visco 85 kg/m3, Water Foam

Garanti

12 Yıl

Gönderim

İstanbul dışı il ve ilçe merkezlerine ambar ile bina önü teslim., Sürat Kargo (Tüm Türkiye)

Perdormire Air Massage Memory Yatak

Air Memory

Normal Visco Mind®, hava dolaşımını büyük oranda arttıran ve yatağın mükemmel nefes alabilirliğini ve mutlak konfor için nemi düşüren bir dizi havalandırma deliği ile delinmektedir.

Visco Mind 95 kg/m3

Yüksek yoğunluklu elastik hafızalı (yaklaşık 95 kg/m3) kendinden modellemeli bir malzemedir. malzeminin molekülleri sıkıca paketleni ve yatağın vücudu daha iyi kavramasını garanti edecek şekilde kaynaştırılır, ayrıca yanlış yerleştirilmiş basınç noktalarının sayısını azaltır. Yüksek yoğunluk, gece boyunca kötü dinlenmenin yol açtığı çeşitli patolojilere (sırt, bel ve boyun ağrısı) geçerli bir çözüm sağlar.

Water Foam

Water foam, vücut ağırlığının dağılımını kolaylaştıran ve kas kütlesinin rahatlamasını sağlayan CFC (kloroflorokarbon Gazları) içermeyen poliüretan su köpüğüdür. Kişiye özel dinlenme ve konfor gereksinimlerini karşılamak için pek çok yoğunluk ve sıklık derecesi mevcuttur.

Visco Yatak Kumaşı Silver Life

En etkili antimikrobiyal madde ve en yüksek elektriksel iletkenlik değerine sahip olan Gümüş, statik elektriğin tahriş edici yüklerini hızla yok eder. Gümüş ipliği, zamanla antimikrobiyal işlevinin süresini garanti etmek için kalıcı olarak bir polimerle birleştirilmiştir. Işıma ve yansıtıcı özellikleri vücut sıcaklığını düzenler. Bu işlevler birçok  yıkama çevriminden sonra bile kalıcı olmak üzere dayanıklıdır.

Hava Boşluğu

Olağanüstü hava alma kabiliyetine sahip olan bu kumaş, en çok havalandırmayı ve sabit bir hava akışını garantilemek için ağırlıklı olarak şiltelerdeki kenar şeritlerinde kullanılır. Bu, daha rahat ve sağlıklı bir dinlenme sağlamak için yatağın içinde durgun nem oranının %100 ünü ortadan kaldırır.

Medikal Sertifikası

Medic+Area®, küf ve bakterilere karşı yapılan uygulamalarda şaşırtıcı sonuçlar veren son derece yenilikçi bir üretim prosesidir. Nihai sonuç küf, bakteri ve güvelerden tamamen arındırılmış steril bir kumaştır. Elde edilen kumaş da antialerjik ve hijyeniktir,  çünkü Medic+Area® uygulaması sentetik kimyasal ürünlerden değil yalnızca doğal ürünlerden yararlanmaktadır.

Yatak Kalınlığı; Yaklaşık 22 cm

Kumaş

Üst kısmı; Örme gümüş ve yaşam kumaşı, antibakteriyel ven anti-statik.+ 2 cm visco mind ergonomik kendinden modellemeli, %100 Hipoalerjik elyaf.

Alt Kısmı;Deforme olmayan wataerfoam %100 hipoalerjenik elyaf.

Yatak Kenarı; Gri kumaş %100 hipoalerjenik elyaf, Air Space kumaşın yan kısımları yatay tutamaklı.

İçerik;

4,5 cm üst katman kıvrımlı air memory ergonomik, kendinden modelleme 5 zonlu.

7 cm Turuncu katman CFC içermeyen waterfoam.

7 cm Mavi katman CFC içermeyen waterfoam.

Özellikler; Tamamen çıkarılabilir kılıf.

Medikal Sertifikalı

guest
Inline Feedbacks
T

Main Menu