*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Perdormire Adam Yaysız Yatak

Bu ürün şuan stoklarda bulunmamaktadır.

Ek bilgi

Yatak Ölçü

90*190 cm, 90*200 cm, 100*200 cm, 120*200 cm, 140*200 cm, 150*200 cm, 160*200 cm, 180*200 cm

Üretim Yeri

İtalya

Yatak Yüksekliği

21-22 cm

Yatak İçeriği

Water Foam

Garanti

12 Yıl

Gönderim

İstanbul dışı il ve ilçe merkezlerine ambar ile bina önü teslim., Sürat Kargo (Tüm Türkiye)

Perdormire Adam Yaysız Yatak

Water Foam

Water foam, vücut ağırlığının dağılımını kolaylaştıran ve kas kütlesinin rahatlamasını sağlayan CFC (kloroflorokarbon Gazları) içermeyen poliüretan su köpüğüdür. Kişiye özel dinlenme ve konfor gereksinimlerini karşılamak için pek çok yoğunluk ve sıklık derecesi mevcuttur.

Extra Soft Foam

Bu özel malzeme üstün teknik performans sunar. Yatağa dinlenme sırasında ekstra yumuşak bir dokunuş ve özel bir sarmalama etkisi kazandırır. Yatağın doğal sağlamlığını muhafaza ederken bedenlerinin konturlarına mükemmel uyum sağlayan yumuşak bir ürünün verdiği hissi seven herkes için tavsiye edilir.

%100 Anti Alerjik Elyaf

Doldurma işleminde antialerjik lif kullanımı, sağlıklı ve rahat uyku için çeşitli olumlu niteliklere sahiptir. Her türden mikroorganizmaya ve küfe dayanıklı ve emprenye edilemeyen anti alerjik dolgu, mükemmel bir performans sunar ve iyi bir gece uykusu için mükemmel bir. seçenektir. Makinedeyıkanabilir.

Hava Boşluğu

Olağanüstü hava alma kabiliyetine sahip olan bu kumaş, en çok havalandırmayı ve sabit bir hava akışını garantilemek için ağırlıklı olarak şiltelerdeki kenar şeritlerinde kullanılır. Bu, daha rahat ve sağlıklı bir dinlenme sağlamak için yatağın içinde durgun nem oranının %100 ünü ortadan kaldırır.

Yatak Kalınlığı; Yaklaşık 22 cm

Kumaş

Örme kumaş %100 hipoalerjenik

Üst: %100 Hipoalerjenik kılıf + 2.5 cm ekstra yumuşak foam
Alt: %100 Hipoalerjenik kılıf + 1.5 cm ekstra yumuşak foam

Yatak Kenarı; Gri kumaş %100 hipoalerjenik elyaf, yan kısımları Airspace kumaş tutamaklı.

İçerik;

18 cm blok Yeşil CFC içermeyen waterfoam 3.8 KPA

guest
Inline Feedbacks
T

Main Menu