*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Özel Ölçü Yatak

İstediğiniz ölçü ve yatak türüne göre fiyat almak için yukarıda bulunan iletişim numaramızdan, Whatsapp hattımızdan veya soru sor kısmından hemen bize ulaşabilirsiniz. 

Özel Ölçü Yatak – Siz Tasarlayın Biz Yapıyoruz!

Standart ölçülerde yer almayan bir yatağa ihtiyacınız varsa, doğru yere geldiniz. Kısa yatak? Uzun Yatak? Daha dar? Daha geniş? Yuvarlak yatak? Oval yatak? Tekne yatağı? Yat yatağı? Hepsini yapıyoruz! Homelli 9 yılı aşkın bir süredir özel ölçü yatak üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

İstediğiniz özel ölçü dışında yatağınızın içeriğini de istediğiniz şekilde üretebiliyoruz! Hayal edebileceğiniz hemen hemen her ölçü veya benzersiz şekli üretebiliriz.

Özel yatak üretimi

Özel yatak üretimi

Fiyat teklifi için bize ulaşın! Yatak içeriğini ve yoğunlukların düzenini tam ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz.

Özel ölçü yapılan yatak modelleri;  

 1. Doğal Lateks yatak
 2. Visco Yatak
 3. HR Sünger Yatak
 4. Paket yaylı lateks yatak
 5. Paket yaylı visco yatak
 6. Pedli Full Ortopedik yatak
 7. İstediğiniz içeriğe göre özel yatak üretimi.
Doğal lateks yatak

İçeriği 20 cm blok doğal lateks + İç Astar + Organik Kotton yatak kılıfı 21-22 cm kalınlık. Doğal lateks yoğunluğu 85 kg m3 Sentetik lateks barındırmamaktadır.

Visco yatak

Vücut ısına ve basınca duyarlı 75 dns Viscoelastik malzemeden ve High Resellent süngerden oluşmaktadır, yatağın üst kısmında bulunan 7 cm visco elastik sünger sayesinde yattığınızda vücüda oluşan basınç en alt seviyeye indirilerek sırt bel ve genel vücut ağrılınarının oluşmasını engeller, kan dolaşımının rahatlaması yardımcı olur.

Paket yaylı lateks yatak

Paket yay sistemi, 6 cm doğal lateks den oluşmaktadır, ürünümüzde 1500 cc paket yay kullanılmakta olup uzun yıllar rahatça kullanabilmenize olanak sağlamaktadır, paket yay sisteminde önemli olan nokta yay miktarı ve kullanılanlateks malzeminin yoğunluğudur, paket yay oranları 800-100-1500-2000 cc olarak değişmektedir.

Sadece en kaliteli açık hücreli doğal lateks, visco, hyper sünger, hr sünger malzemeleri kullanıyoruz.

Tüm yataklarımız sertifikalı Organik Pamuk veya Tencel pamuk kumaş ile üretilmektedir, fermuarlı yıkanabilir veya sabit kılıf seçeneği ile.

Tüm özel yataklar içeriğine göre 5-10 Yıl Üretici Garantisi ile birlikte gelir. Tüm yataklarımız CFR 1633 alev geciktirici yatak standartlarını geçer.

Üretim süresi 5-7 iş günüdür (teslim süresi için arayın).

İstenilen yatak türüne göre özel olarak üretilmekte olup istenilen her ölçüde yapılabilir.  Diğer ölçüler için lütfen 0216 366 1787 numaralı telefondan mağazamızla irtibata geçiniz. 180cm x 210 cm Özel ölçü üretim yatak.

Standart bir yatak boyutu sizin için doğru olmayabilir – belki daha uzundur ve ekstra uzunluğa ihtiyacınız vardır; belki biraz daha geniş bir alan açmak istersiniz, ya da belki de iki standart yatak boyutu arasındaki bir şey yatak odanız için en uygun olanıdır. Herhangi bir nedenden dolayı özel ölçü bir yatağa ihtiyacınız varsa, favorinizi seçebilir ve gerisini bize bırakabilirsiniz!

Herhangi bir nedenle küçük bir yatağa ihtiyacınız varsa, size de hitap edebiliriz – özel boyuttaki yatağınızı daha küçük alanlar için herhangi bir boyutta sipariş edebilirsiniz! Aynı büyük yatak çeşitleri küçük yatak boyutlarımızda mevcuttur, bu yüzden seçim yapabileceğiniz çok şey var!

Lütfen dikkat: tüm yataklarımız 2 cm + – tolerans ile uyumludur.

En çok kullanılan özel ölçü yataklar;

 1. 150*210 cm yatak
 2. 150*220 cm yatak
 3. 160*210 cm yatak
 4. 160*220 cm yatak
 5. 180*210 cm yatak
 6. 180*220 cm yatak
 7. 200*210 cm yatak
 8. 200*220 cm yatak
 9. 220*220 cm yatak

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

guest
Inline Feedbacks
T

Main Menu