Özel Ölçü Yatak

İçerik

Müşteri Değerlendirmeleri:
4.5/5

80 x 180 cm ölçüsünden daha küçük ölçüde üretim yapılmamaktadır !!!

Farklı şekillerde tekne ve yat yatağı üretimi de yapılmaktadır.

İstediğiniz ölçü ve yatak türüne göre fiyat almak için yukarıda bulunan iletişim numaramızdan, Whatsapp hattımızdan veya soru sor kısmından hemen bize ulaşabilirsiniz. 

Whatsapp & Telegram üzerinden mesaj gönderebilir veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Whatsapp & Telegram üzerinden mesaj gönderebilir veya telefon ile ulaşabilirsiniz.

Özel Ölçü Yatak Çeşitleri

Özel Ölçü Yatak – Siz Tasarlayın Biz Yapıyoruz!

Standart ölçülerde yer almayan bir yatağa ihtiyacınız varsa, doğru yere geldiniz. Kısa yatak? Uzun Yatak ?  Yuvarlak yatak ? Oval yatak ? Tekne yatağı ? Yat yatağı ? Hepsini yapıyoruz! Homelli 9 yılı aşkın bir süredir özel ölçü yatak üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

İstediğiniz özel ölçü dışında yatağınızın içeriğini de istediğiniz şekilde üretebiliyoruz! Hayal edebileceğiniz hemen hemen her ölçü veya benzersiz şekli üretebiliriz.

Özel yatak üretimi

Özel yatak üretimi

Fiyat teklifi için bize ulaşın! Yatak içeriğini ve yoğunlukların düzenini tam ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebiliriz.

ÖZEL ÖLÇÜ YAPILAN YATAK MODELLERİ ;  

 1. Doğal Lateks yatak
 2. Visco Yatak
 3. HR Sünger Yatak
 4. Paket yaylı lateks yatak
 5. Paket yaylı visco yatak
 6. Tekne Yat Yatağı
 

Doğal lateks yatak

İçeriği 20 cm blok doğal lateks + İç Astar + Organik Kotton yatak kılıfı 21-22 cm kalınlık. Doğal lateks yoğunluğu 85 kg m3 Sentetik lateks barındırmamaktadır.

Visco Yatak

Vücut ısına ve basınca duyarlı 75 dns Viscoelastik malzemeden ve High Resellent süngerden oluşmaktadır, yatağın üst kısmında bulunan 7 cm visco elastik sünger sayesinde yattığınızda vücuda oluşan basınç en alt seviyeye indirilerek sırt bel ve genel vücut ağrılarının oluşmasını engeller, kan dolaşımının rahatlaması yardımcı olur.

HR Yatak (High Resellent Sünger)

18 cm tamamen HR High Resellent (sünger) malzemeden üretilmektedir. Diğer yatak çeşitlerine göre biraz daha sert bir yataktır. Kolay değiştirilebilmesi için fermuarlı kılıf ile kaplanmıştır. Fermuarlı kılıf kolayca çıkarılıp temizlenebilir veya yıkanabilir.

Paket yaylı lateks yatak

Paket yay sistemi, 4 cm doğal lateks den oluşmaktadır, ürünümüzde 1500 cc paket yay kullanılmakta olup uzun yıllar rahatça kullanabilmenize olanak sağlamaktadır, paket yay sisteminde önemli olan nokta yay miktarı ve kullanılanlateks malzeminin yoğunluğudur, paket yay oranları 800-1000-1500-2000 cc olarak değişmektedir.

Paket yaylı visco yatak

Mattrasss Pocket yatak paket yay sistemi, vücut ısısına ve basıncına duyarlı 75 dns 5 cm viscoelastik malzemeden oluşmaktadır, ürünümüzde 1500 cc paket yay kullanılmakta olup uzun yıllar rahatça kullanabilmenize olanak sağlamaktadır, paket yay sisteminde önemli olan nokta yay miktarı ve kullanılan viscoelastik malzemenin yoğunluğudur, paket yay oranları 800-1000-1500-2000 cc olarak değişmektedir sayı ne kadar yüksekse paket yay sıkılığı o kadar çok olmaktadır aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

Tekne Yat Yatağı

İstenilen şekil ve ölçüde ( kalıp da çıkartılabilir ) siparişe özel olarak yaysız tüm yatak çeşitlerinden üretilebilmektedir. 

Sadece en kaliteli açık hücreli doğal lateks, visco, hyper sünger, hr sünger malzemeleri kullanıyoruz.

Tüm yataklarımız sertifikalı Organik Pamuk veya Tencel pamuk kumaş ile üretilmektedir, fermuarlı yıkanabilir veya sabit kılıf seçeneği ile.

Tüm özel yataklar içeriğine göre 2-5 Yıl Üretici Garantisi ile birlikte gelir.

Üretim süresi 10-14 iş günüdür (teslim süresi için arayın).

İstenilen yatak türüne göre özel olarak üretilmekte olup istenilen her ölçüde yapılabilir. 

Standart bir yatak boyutu sizin için doğru olmayabilir – belki daha uzundur ve ekstra uzunluğa ihtiyacınız vardır; belki biraz daha geniş bir alan açmak istersiniz, ya da belki de iki standart yatak boyutu arasındaki bir şey yatak odanız için en uygun olanıdır. Herhangi bir nedenden dolayı özel ölçü bir yatağa ihtiyacınız varsa, favorinizi seçebilir ve gerisini bize bırakabilirsiniz!

Herhangi bir nedenle küçük bir yatağa ihtiyacınız varsa, size de hitap edebiliriz – özel boyuttaki yatağınızı daha küçük alanlar için herhangi bir boyutta sipariş edebilirsiniz! Aynı büyük yatak çeşitleri küçük yatak boyutlarımızda mevcuttur, bu yüzden seçim yapabileceğiniz çok şey var!

Lütfen dikkat: tüm yataklarımız 2 cm + – tolerans ile uyumludur.

En çok kullanılan özel ölçü yataklar;

 1. 150*210 cm yatak
 2. 150*220 cm yatak
 3. 160*210 cm yatak
 4. 160*220 cm yatak
 5. 180*210 cm yatak
 6. 180*220 cm yatak
 7. 200*210 cm yatak
 8. 200*220 cm yatak
 9. 220*220 cm yatak

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Ölçü Yatak Yorumları
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments