Modoko Mobilyacılar Sitesi 5. Cadde No.92 Ümraniye / İSTANBUL +90 (216) 365 8715

Korkuluklu Yatak

Üretici Firma

Üretici Firma

Yatağın her iki tarafına da yatak korkuluğu bağlanabilmektedir. Yatak kasasının iç kısmında bulunan ayarlanabilir bağlantı elemanı sayesinde mevcut yatak yüksekliğinize göre ayarlama yapmanız mümkündür.

Korkuluklu yatak modelimiz karyola kasası ve yatak korkuluğundan oluşmaktadır. Demonte olarak üretilen yatak 25 mm beyaz lamine malzemeden 40 cm yüksekliğinde üretilmektedir, istenilen tek ve çift kişilik ölçülerde üretilebilir.

Yatak korkuluğun alt bağlantı kısmı profil demir olup üst kısım alüminyum malzemeden üretilmektedir, karyolanın yan kısmından 2 adet somunlu civata ile monte edilmektedir. Korkulukta bulunan kilitleme ve tetik mekanizması sayesinde kolayca açılıp kapabilmektedir.

Yatağın her iki tarafına da yatak korkuluğu bağlanabilmektedir. Yatak kasasının iç kısmında bulunan ayarlanabilir bağlantı elemanı sayesinde mevcut yatak yüksekliğine göre ayarlama yapmanız mümkündür. Mevcut yatak başlığınızı kullanabilir veya ayrıca yatak başlığı alabilirsiniz, tüm yatak başlığı modelleri ile uyumludur.

Karyola kasasına istenirse daha sonra motor hareketli lata mekanizması konulabilmektedir.

 

Ürün Hakkında Soru Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum

İlk yorum yapan siz olun!

Main Menu

Main Menu