Modoko Mobilyacılar Sitesi 5. Cadde No.92 Ümraniye / İSTANBUL +90 (216) 365 8715

Hareketli Yatak Seti 100*200 cm

Detaylı bilgi için arayınız.

Ek bilgi

Yatak Ölçü

80*200 cm, 90*200 cm, 100*200 cm, 120*200 cm, 140*200 cm, 160*200 cm, 180*200 cm, 200*200 cm

Yatak Yüksekliği

21-22 cm

Yatak İçeriği

Doğal Lateks 85 kg/m3, High Resillent (HR Sünger) 35 kg/m3, Hyper Sünger 35 kg/m3, Visco 85 kg/m3

Kılıf Türü

Fermuarlı yıkanabilir kılıf, Kapitone Kılıf, Organik Cotton, Pamuklu Kumaş

Lateks Yoğunluğu

85 kg/m3, 95% Natural Lateks, Sentetik Lateks Barındırmamaktadır.

Lateks Yüksekliği

20 cm blok

Garanti

10 Yıl, 2 Yıl, 5 Yıl

Üretim Yeri

Almanya, İtalya, Türkiye

Teslim Süresi

1 Hafta

Gönderim

İstanbul dışı il ve ilçe merkezlerine ambar ile bina önü teslim., İstanbul içi Nakliye Montaj Dahil

Konforlu Hareketli Yatak Karyolası
Sürekli Yatak kişiler için şüphesiz en önemli konulardan birisi de yataklarıdır. Rahatsızlık veren, iyileşmesini engelleyen yatakların tercih edilmemesi gerekmektedir. Bu yüzden gerek  gerekse de yakınlarının hareketli yatak tercih yaparken daha seçici davranmaları gerekiyor. Çünkü  uzun süre yatağa bağlı şekilde bir iyileşme sürecinden geçecekleri için kullanacak olan yatakların da bekleneni fazlası ile vermesi gerekir. Konforlu hareketli yatak karyolası, kişini gün boyunca rahat etmesini sağlar. Hiçbir yerinde ağrı ve ya sızı gibi istenmeyen durumlar yaşanmaz. Kişinin isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun şekilde hareketli yatağının olması gerekir. İşte hareketli yatağını temin edecek kişilerin dikkat etmesi gereken son derece önemli kriterlere de şu şekilde göz atmamız mümkündür.

GommaGomma Doğal Lateks yatağımız dünyada sadece 6 firmada bulunan Avrupa EuroLATEX sertifikalıdır http://www.eurolatex.com/home2.htm buradan inceleyebilirsiniz.

Lütfen sertifikasız üreticisi belli olmayan 2.-3. sınıf kalite doğal lateks yataklara itibar etmeyiniz.

Hareketl Yatak  Karyolası Özellikleri
• Kişinin yatağı her iki yandan korumalı olması gerekir.
• Yüksekliği ise tekerlekli sandalye yüksekliği kadar olmalıdır.

• Baş ve ayak ucunda ki bölümlerde de Kişini kalkıp yatmasına yardımcı olmak için konulmuş düzeneklerin bulunması gerekir.
• Hareketli yatak karyolasının ise kişiyi rahatsız etmeyecek şekilde anatomik olması gerekiyor.

• Yatağının sürekli yatmaya bağlı vücut yaralarının oluşumunu önleme özelliğine sahip olması gerekir.

Tüm bu saymış olduğumuz önemli detaylar Hareketli karyolası içerisinde yer alıyor. Motorlu yatak isteyen kişilere özel olarak konforunu bozmayacak ve Kişini gün içerisinde rahat hareket edebilmelerine yardımcı olacak çeşitler yer alıyor. Statik ve dinamik parçalar arasında kolay yoldan hareket edebilme kabiliyetine de sahip olan hareketli yataklarına uygun fiyatlar ödeyerek sahip olabilmeniz artık son derece kolay olacak. Kimi zaman manuel kimi zamanda otomatik olarak Hareketli yataklarının çeşitlerinden faydalanabilirsiniz.

Hareketli Yataklar
Son dönemde özellikle hastanelerde en sık şekilde kullanılan hareketli yataklar, yatan kişinin rahat etmesine kolaylık sağlıyor. Hareketli yatak sayesinde vücut ağırlığı dengeli bir şekilde dağılımı yapılırken diğer yandan da uyku zemininin elastikiyetini arttırma kolaylığı sağlar. Böylelikle sırt ve bel ağrıları gibi istenmeyen faktörlerin ortaya çıkması engellenmiş olur.

En cazip fiyatlarla sunulan yatak karyolası, kişin ergonomik bir gün geçirmesi adına tasarlanmıştır. İstenilen ebat ve modellerde tasarımlarında mevcut olduğunu söylememiz mümkündür. Daha elastik bir zemin ortaya çıkmasına en iyi şekilde yardımcı olan hareketli yatağı en uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Yatan Kişinin sağlığını düşünen hemen herkesin bu ürünleri temin ederek için kullandırması gerekmektedir. Bu sayede  normalden daha kısa süre içerisinde bir iyileşme gösterirken günlük rutin hayatına yeniden geri kazandırılmaya çalışılır. Sizlerde yakınlarınız için bu ürünü kullanabilirsiniz.

Hareketli yatak seti Karyola kasası, motorlu lata ve yataktan oluşmakta olup yatak başlığı ve yatak bariyeri opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Baş ucu kalkan yatak.

Baş ucu ve ayak ucu kumandalı motor sayesinde hareket edebilmektedir.

Hareketli yatak setinin içerisinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan doğal lateks yatak, vücut ısısına ve basıncına duyarlı visco yatak veya HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır. Doğal lateks tercih edilmesi durumunda ekstra havalı yatak kullanımına gerek kalmaz, uzun süreli kullanıma bağlı oluşabilecek vücut yaraları en aza *Doğal lateks yatağımız 18 cm blok tamamen doğal lateksden oluşmaktadır.

Son derece sessiz çalışan kumanda ve Alman motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda olduğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine olanak sağlar. Aynı şekilde geceleri yatağın hareket ettirilmesi kimsenin uykusunu bölmez, rahatsızlık vermez. *Hareketli yatak mekanizmalarımzıda yerli veya çin malı her hangi bir ürün kullanılmamaktadır.

Doğal Lateks ve Visco vücut ağırlığının dağılımını dengeler, kan akışına engel olmaz, sırt, bel ve kas ağrılarının önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca vücudun üst kısmını arzu edilen ölçüde yüksekte tutma imkanı sağladığı için reflü rahatsızlığına etkin, mekanik çözüm sağlar.

Belçika Bekaert kumaş tarafından yüksek kalite standartlarında üretilen organik cotton kumaş, yıkanabilir tamamen doğal, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir. Terletmeyen yapısı sayesinde hem uyku, hem de sağlık açısından son derece verimlidir.

Hareketli yatağımıza arzu edilirse katlanır yatak bariyeri takılabilmektedir, mekanizmalı katlanır yapısı sayesinde kullanımı çok kolay ve kişinin gece yatak düşmesine engel olmaktadır.

Doğal Lateks Yatak; https://www.homelli.com.tr/urun/dogal-lateks-yatak/

Puan

4.50

04
( 4 Yorum )
5 Yıldız
75%
4 Yıldız
0%
3 Yıldız
25%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Ürün Hakkında Soru Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Ürün İçin 4 Soru

 1. 04

  K: Lale

  Yağın fiyatını öğrenmek istiyorum. Yatak başlığı var mı?

  • K: Homelli

   Sayın Lale Hanım

   Detaylı Bilgilendirme e-posta adresinize gönderilmiştir.

 2. 04

  K: Lale

  Bu yatağın fiyatı nedir? Yatak başlığı var mı?

  • K: Homelli

   Sayın Lale Hanım

   Detaylı Bilgilendirme e-posta adresinize gönderilmiştir.

 3. 04

  K: gülçin subaşi

  yerden yüksekliği kaç cm

  • K: Mobilya & Yatak

   Merhabalar yerden yataka yüksekliği 50 cm olup isteğe göre değişiklik yapılabilmektedir.

 4. 04

  K: Şerife Kalaycı

  Evde kullanım için çok ideal normal yatak görünümünde olması çok iyi, hızlı kargo için teşekkürler.

@homelli Instagram

Ürünler

Hareketli Yatak Seti 100*200 cm

Detaylı bilgi için arayınız.

Sepete Ekle