Modoko Mobilyacılar Sitesi 5. Cadde No.92 Ümraniye / İSTANBUL +90 (216) 365 8715

Ev Tipi Hareketli Yatak 90*200 cm

Detaylı bilgi için arayınız.

Ek bilgi

Boyutlar200 × 90 cm
Yatak Ölçü

90*200 cm

Yatak Yüksekliği

20-21 cm

Yatak İçeriği

Doğal Lateks 85 kg/m3, High Resillent (HR Sünger) 35 kg/m3, Hyper Sünger 35 kg/m3, Visco 85 kg/m3

Kılıf Türü

Fermuarlı yıkanabilir kılıf, Kapitone Kılıf, Organik Cotton, Pamuklu Kumaş

Lateks Yoğunluğu

85 kg/m3, 95% Natural Lateks, Sentetik Lateks Barındırmamaktadır.

Lateks Yüksekliği

20 cm blok

Garanti

10 Yıl, 2 Yıl, 5 Yıl

Üretim Yeri

Almanya, İtalya, Türkiye

Teslim Süresi

1 Hafta

Gönderim

İstanbul dışı il ve ilçe merkezlerine ambar ile bina önü teslim., İstanbul içi Nakliye Montaj Dahil

Ev Tipi Hareketli Yatak

Hareketli yatak, standart yataklardan farklı olarak bir çok farklı amaç için kullanılmak için tasarlanmıştır. Özellikle yatalak kişilere hitap ediyor olmasıyla birlikte TV izlemek, kitap okumak isteyen sıradan kullanıcılara, en uygun açı ile maksimum konforu sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

GommaGomma Doğal Lateks yatağımız dünyada sadece 6 firmada bulunan Avrupa EuroLATEX sertifikalıdır http://www.eurolatex.com/home2.htm buradan inceleyebilirsiniz.

Lütfen sertifikasız üreticisi belli olmayan 2.-3. sınıf kalite doğal lateks yataklara itibar etmeyiniz.

Klasik medikal yataklarının aksine görünüm olarak standart yataklardan hiçbir farkı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması sayesinde; baş kısmı 90 dereceye, ayak kısmı 35 dereceye kadar ayrı ayrı hareket edebilmektedir.

Hareketli yatak setinin içerisinde kullanılan yatağın malzemesi %100 İtalyan doğal lateks yatak, vücut ısısına ve basıncına duyarlı visco yatak veya HR High Resellent sünger yataktan oluşmaktadır. Doğal lateks tercih edilmesi durumunda ekstra havalı yatak kullanımına gerek kalmaz, uzun süreli kullanıma bağlı oluşabilecek vücut yaraları en aza *Doğal lateks yatağımız 18 cm blok tamamen doğal lateksden oluşmaktadır.

Son derece sessiz çalışan kumanda ve Alman motor mekanizması yatağın sessizliğin ön planda olduğu ortamlarda sorunsuzca kullanılabilmesine olanak sağlar. Aynı şekilde geceleri yatağın hareket ettirilmesi kimsenin uykusunu bölmez, rahatsızlık vermez. *Hareketli yatak mekanizmalarımzıda yerli veya çin malı her hangi bir ürün kullanılmamaktadır.

Yüksek yaşam standartları ve konfor ön planda tutularak geliştirilen motor hareketli yatak seti baş ve ayak bölümlerinin bağımsız hareket olanağı sayesinde kişiye özel pozisyonun kolayca ayarlanmasını sağlar.

Ortalama olarak evinizde kullanmış olduğunuz standart yatak yüksekliğinde olup ortalama yerden oturma yüksekliği 52-55 cm civarındadır arzu edilirse bu ölçü düşürülebilir veya daha da yükseltilebilir, bunun için hareketli yatak siparişi esnasında ölçünün belirtilmesi gerekmektedir, size özel olarak kasa üretimi yapılacaktır.

25 mm lamine yüzeyli ahşap kasa içerisine yerleştirilen yatak ve motor hareketli lata ergonomik açıdan kusursuzdur.

Doğal Lateks ve Visco vücut ağırlığının dağılımını dengeler, kan akışına engel olmaz, sırt, bel ve kas ağrılarının önlenmesine yardımcı olur. Ayrıca vücudun üst kısmını arzu edilen ölçüde yüksekte tutma imkanı sağladığı için reflü rahatsızlığına etkin, mekanik çözüm sağlar.

Anti alerjik; Organik koton yıkanabilir kılıfı ve doğal lateks yatağı tamamen anti alerjik anti bakteriyel özelliğe sahiptir.

Belçika Bekaert kumaş tarafından yüksek kalite standartlarında üretilen organik cotton kumaş, yıkanabilir tamamen doğal, anti alerjik ve anti bakteriyel özelliktedir.

Terletmeyen yapısı sayesinde hem uyku, hem de sağlık açısından son derece verimlidir.

Hareketli  yatağımıza arzu edilirse katlanır yatak bariyeri takılabilmektedir, mekanizmalı katlanır yapısı sayesinde kullanımı çok kolay ve kişini  gece yatak düşmesine engel olmaktadır.

Hareketli yatak seti Karyola kasası, motorlu lata ve yataktan oluşmakta olup yatak başlığı ve yatak bariyeri opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Puan

4.25

04
( 4 Yorum )
5 Yıldız
25%
4 Yıldız
75%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Ürün Hakkında Soru Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Ürün İçin 4 Soru

 1. 04

  K: sinan şahin

  90×200 yatagın fıyatını oğrene bılırmıyız.bırde karyolası degılde sadece yatak olarak satıaınız varmı fıyatı nedır .iyi öalışmalar.ıkısınınde fıyatını verebılırmısiniz.

  • K: Homelli

   Sayın Sinan Şahin

   Detaylı Bilgilendirme e-posta adresinize gönderilmiştir.

 2. 04

  K: ÇİĞDEM ÖZGÜDEN

  120 x200 hareketli yatak fiatı

  • K: Homelli

   Sayın Çiğdem Hanım

   Detaylı bilgilendirme e-posta hesabınıza gönderilmiştir.

 3. 04

  K: Tansu Y.

  Merhaba fiyatını merak ediyorum…kısmı felçli anneme ariyorum

  • K: Homelli

   Sayın Tansu Hanım

   Detaylı bilgilendirme e-posta hesabınıza gönderilmiştir.

 4. 04

  K: Muzaffer Yılmazlar

  hasta karyolasını evde yatan felçli annem için aldım gayet kullanışlı ve güçlü bir mekanizması var zorlanmadan kolayca başı kalkabiliyor, Ankara’da bulunan evimize söyledikleri zamanda ulaştırdırlar teşekkürler.

@homelli Instagram

Ürünler

Ev Tipi Hareketli Yatak 90*200 cm

Detaylı bilgi için arayınız.

Sepete Ekle