*Piyasada firmamızın ürün resimlerini kullanarak satılan ürünlere itibar etmeyiniz mağazamız dışında hiç bir yerde HOMELLİ ürünleri satılmamaktadır.

Hand Made Plus Yatak

 4.617,00 11.880,00

Temizle

Doğal Organik El Yapımı Yatak

Doğal el yapımı yatak, fabrika üretimi yatak kullanmak istemeyen kişiler için oldukça güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Organik nitelikte olan bu yatak tamamı ile el işçiliğinden üretilmiş olduğundan dolayı, firmamız tarafından sipariş edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sizin isteklerinize uygun olarak üretilebilen; farklı renk, desen ve ölçülerde karşımıza çıkabilen bu ürün. Ürün tamamı ile yün, pamuk ve at yelesinden oluşmuştur. Doğal yapım yatak isteyen müşterilerin tüm beklentilerini karşılayacak olan bu yatak oldukça çok sevilmektedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

At yelesinden yapılmış olması sebebi ile yatak ciddi bir hava sirkülasyonuna sahiptir. Ürünün çok rahat hava alacak şekilde üretilmiş oluşu, gece terleme yapmasını da büyük bir ölçüde engellemektedir. Organik yatak üretimi konusunda oldukça deneyimli olan firmamız tarafından üretilmiş olan bu yatağın içerisinde aşağıda sıraladığımız malzemeler kullanılmıştır.

M2 de 1 kilo yün, 1 kilo at yelesi, 1 kg pamuk, paket yay kullanılarak üretilmiş olan bu yatak, özelliklere. Bel ağrısı olmaksızın geçireceğiniz bir uyku, ertesi sabaha dinç uyanmanıza yardımcı olacaktır.

UYGUN FİYATA KALİTELİ ÜRETİM

Firmamız doğal el yapımı yatak konusunda, beklentileri aşan, sağlamış olduğu hareket ve rahat uyku imkânları ile de birçok fabrikasyon üretimi yataktan daha yardımcı olmaktadır. El yapımı ve özenilerek hazırlanmış yataklardan elde etmek istiyorsanız, firmamıza sipariş verebilir, kısa bir süre içerisinde organik yapım yataklara kavuşabilirsiniz. Ürün siparişiniz alındıktan sonra hızlı bir şekilde üretime alınmaktadır. Sipariş sayınıza göre teslim süresi değişiklik gösterebilmektedir. Siz de ürünümüzü sipariş vermek için firmamız müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Yatak İçeriği;
310 gr Organik kumaş kılıf,
1.000 gr Pamuk
1.000 gr Pamuk
1.000 gr At Yelesi
1.000 gr Pamuk
18 cm 800 cc Paket Yay
1000 gr yün
14cm 800 cc Paket Yay
1.000 gr Yün
1.000 gr Pamuk
1.000 gr Pamuk
310 gr Organik kumaş kılıf

“Daha yumuşak yatak tercih edenler için Doğal Latex ilave edilebilir. ”

Katmanlar bir araya getirdikten sonra gerdirme usulu ile birleştirilmektedir. Yatak içerisinde istediğiniz doğrultusunda değişiklikler yapılabilmektedir. Ortalama teslim süresi 20 gün dür.

guest
Inline Feedbacks
T

Main Menu