Modoko Mobilyacılar Sitesi 5. Cadde No.92 Ümraniye / İSTANBUL +90 (216) 365 8715

Doğal Lateks Yatak

Üretici Firma

Üretici Firma

WHATSAPP HATTIMIZDAN HEMEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

Anti Mite Lateks

Yatak içeriği 20 cm blok doğal lateks + İç Astar + Organik Kotton yatak kılıfı 21-22 cm kalınlık. Doğal lateks yoğunluğu 85 kg m3 Sentetik lateks barındırmamaktadır.

 

Yatak ÖlçüTek ve Çift kişilik tüm yatak ölçülerinde.
Kılıf TürüFermuarlı yıkanabilir kılıf, Kapitone Kılıf, Organik Cotton, Pamuklu Kumaş
Lateks Yoğunluğu85 kg/m3, 95% Natural Lateks, Sentetik Lateks Barındırmamaktadır.
Lateks Yüksekliği20 cm blok
Yatak İçeriğiDoğal Lateks 85 kg/m3
Yatak Yüksekliği21-22 cm
Üretim Yeriİtalya

Lateks oldukça dayanıklıdır ve aynı formu ve esnekliği yıllar boyunca korur, Hijyenik faktörleri bakteri, küf ve diğer istenmeyen koşullara karşı doğal bir koruma sağlar, Gürültü ve hareketin iletilmesini en aza indirir, Delikli yapısı sayesinde ideal uyuma sıcaklığa ulaşmak için mükemmel havalandırma sağlar terletme yapmaz, Hava boşlukları üstün vücut ağırlığı için stratejik olarak yerleştirilmiştir gece boyunca vücudunuzun dengede olmasını sağlar, Vücut ağırlığının eşit olarak dağılması, sağlam kişiselleştirilmiş destek ve arttırılmış kan dolaşımı sağlar, Uyku esnasındaki hareketlerinizi oranında azaltıp rem uykusunda daha fazla zaman geçirip daha çok dinlenmenize olanak sağlar, Klasik yataklarda 8-9 saatte aldığınız rahatsız uykusu 4-5 saatte daha rahat ve dinlenmiş bir şekilde alırsınız, Natural Lateks barındırmaktadır, Sentetik lateks yok! 20 cm blok ve 85 kg/m3 yoğunluğundadır, Ortopedik ve Ergonomik yapısı sayesinde sırt ve bel ağrısı için en ideal çözümdür

Doğal Lateks Yatağın Faydaları Nedir ? 

 • Yaysız yatak.
 • Lateks oldukça dayanıklıdır ve aynı formu ve esnekliği yıllar boyunca korur.
 • Hijyenik faktörleri bakteri, küf ve diğer istenmeyen koşullara karşı doğal bir koruma sağlar.
 • Gürültü ve hareketin iletilmesini en aza indirir.
 • Delikli yapısı sayesinde ideal uyuma sıcaklığa ulaşmak için mükemmel havalandırma sağlar terletme yapmaz.
 • Hava boşlukları üstün vücut ağırlığı için stratejik olarak yerleştirilmiştir gece boyunca vücudunuzun dengede olmasını sağlar.
 • Vücut ağırlığının eşit olarak dağılması, sağlam kişiselleştirilmiş destek ve arttırılmış kan dolaşımı sağlar.
 • Uyku esnasındaki hareketlerinizi %80 oranında azaltıp rem uykusunda daha fazla zaman geçirip daha çok dinlenmenize olanak sağlar.
 • Klasik yataklarda 8-9 saatte aldığınız rahatsız uykusu 4-5 saatte daha rahat ve dinlenmiş bir şekilde alırsınız.
 • %95 Natural Lateks barındırmaktadır. Sentetik doğal lateks yok! 20 cm blok ve 85 kg/m3 yoğunluğundadır. Ortopedik ve Ergonomik yapısı sayesinde sırt ve bel ağrısı için en ideal çözümdür.
Hava alan yatak yaysız

Hava alan yatak yaysız

Doğal lateks yatak sertifikası

Doğal lateks yatak sertifikası

GommaGomma La Cloud Doğal Lateks yatağımız dünyada sadece 6 firmada bulunan Avrupa EuroLATEX sertifikalıdır http://www.eurolatex.com/home2.htm buradan inceleyebilirsiniz.

Doğal Konfor, Doğal Lateks Yatak. Latexcel® doğal ve sağlıklı bir şekilde uyumak isteyenler için ideal olan %100 doğal lateksden yapılmaktadır.

Sırt ve bel ağrısının giderilmesinde önerilen en rahat ve iyi yataktır. 20 cm blok doğal lateks tamamen hava alabilir yapısı sayesinde terletme yapmaz.

Natural Latex Sertifikası; https://www.eco-institut-label.de/wp-content/uploads/2016/10/ID_0816-33625-001_Latexcel-Natural_Urkunde-2.pdf 

Lateks yatak üreten birçok Avrupa ülkesi arasında, İtalya lateks yatakları toplu olarak üreten ilk ülkedir. İtalya’nın premium lateks üretimiyle ilgili geçmişi, bu konudaki uzmanlığını geçerli hale getirmektedir. Bu nedenle de LaCloud lateks yatakları sadece İtalya GommaGomma fabrikalarında üretilmektedir.

Yatakların kalitesi herkesin dilindedir. LaCloud dayanıklılık (CATAS), toksin maddesiz üretim (Eco-Institute) ve OEKO-TEX sertifikası gibi katı Avrupa test düzenlemelerini başarılı bir şekilde geçmiştir.

Doğal lateks yataklar, Saf İtalyan Sanatı ile üretilmektedir.

Natural Doğal Lateks Yatağı

Natural Doğal Lateks Yatağı

 

LaCloud Natural Lateks Yatak 22 cm kalınlığında olup sentetik lateks barındırmamaktadır tamamen %100 Natural doğal lateksten oluşmaktadır.

En iyi yataklar, kesilmemiş %100 doğal lateksten üretilmektedir. Bu nedenle LaCloud fabrikaları en kalın kesilmemiş %100 doğal lateks yatakları üretmektedir. Üretilen yataklar 6 farklı üretim döngüsünden ve aynı zamanda bir yıllık kuruma evresinden geçmektedir.

7-Bölgeli Destek Sistemi

Stratejik olarak yerleştirilmiş hava boşlukları, vücut kıvrımlarının tam olarak oturması için 7-bölgeli sistem sağlayarak vücut ağırlığının dağılımı için optimal destek sağlar.

(2) Bu sistem, insan vücudunun her bir bölgesindeki kıvrımlar ve ağırlık dağılımları sağlamak adına optimal lateks yoğunluğunu farklı esneklikteki 7 tabaka bölgesi ve gözenekli hava delikleriyle sağlar. Yataklar ağırlığa dayanıklıdır ve gelişmiş ağırlık dağılıma sahiptir. Bu sistem uyku bozukluğu tedavilerinde kullanılmak için yeterlidir Doğal Lateks Yatak.

ECO-TQL2 (Toplam Kalite Lateks)

Basınç sertleştirme süreçleri, ısıtma ve kurutma süreçlerini bir üst seviyeye çıkararak, iki katı verimlilik seviyesiyle tamamen yeni bir kalitede lateks yatak üretimini sağlar.

En iyi hava alan yatak alteks

En iyi hava alan yatak alteks

4 Kanallı Hava Boşluğu Sistemi

4 kanallı hava boşluğu sistemi, hava dolaşımını arttırarak, anti-bakteriyel bileşenleri destekleyerek ve dört mevsim boyunca ideal uyku sağlayarak keyifli ve sağlıklı bir uyuma ortamı sağlar.

(2) Fiore Ergonomik Modülü çiçek desenleriyle inanılmaz bir uyku ortamı yaratır. Tüm yatağa nüfuz edecek şekilde yukarı, aşağı, sağa ve sola pim delikleri şekilde oluşturulan 4 kanallı hava delikleri hava dolaşımını sağlar.

Yatağın yüzeyindeki Fiore hava yolu, hava geçirgenliğini en üst seviyeye çıkarır. Sistem, uyku boyunca vücudun nem seviyelerini istenilen aralıkta tutar ve hijyenik uyku ortamı sağlar.

Bağımsızlık

Yanınızda yatan kişinin sıçramalarını ve dönmelerini hava hücresi sayesinde hissetmeyeceksiniz.

Sessiz

Yaylı yatakta gıcırdama sesi olmaz.

Anti-bakteriyel

Staphylococcus aureus, Pneumobacillus bakterilere karşı dirençli, %99,9 anti-bakteriyel

Kan Dolaşımı

Mükemmel ağırlık dağılımı, kılcal damarlardaki basıncın düşmesinden kaynaklanan kol ve omuz uyuşukluklarını engeller.

Esneklik

Yaylı yatakların aksine her zaman aynı esnekliği korur

Hava Geçirgenliği

Hava hücreleri ve hava delikleri sayesinde mükemmel hava geçirgenliği

Saygın özel teknoloji değeri

LaCloud dünya çapında 24 ülkeye ihracat yapmaktadır. Küçük ailelerden ünlülere ve uyku kliniklerine kadar pek çok kişi LaCloud yatakların faydalarının keyfini çıkarmaktadır. LaCloud ile yatak odaları cennetten bir parçaya dönüşmektedir.

10 Yıl Garanti. GommaGomma doğal lateks yataklar çökmeye ve bozulmaya karşı 10 Yıl garantilidir.

Doğal Lateks Yatak Fiyatları

20 santim %100 lateks yapısı sayesinde her iki tarafını da aynı performansla çok uzun yıllar boyunca sentetikten uzak kalarak gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Doğal Lateks Nedir? https://tr.wikipedia.org/wiki/Lateks

 

Puan

4.75

08
( 8 Yorum )
5 Yıldız
75%
4 Yıldız
25%
3 Yıldız
0%
2 Yıldız
0%
1 Yıldız
0%
Ürün Hakkında Soru Sorun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Ürün İçin 8 Soru

 1. 08

  K: Sedat

  Yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gayet memnunum, özellikle Ümit beye yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.

 2. 08

  K: Rafet Öztürk

  yatak ta seçim yaparken herhangi bir sertlik seçeneği var mıdır?yoksa standart sertlikte midir?

  • K: Homelli

   Sayın Rafet Öztürk

   Doğal lateks yataklarda tek sertlikte bulunmaktadır, bazı ürünlerde doğal lateks miktarı azaltılıp HR sünger ile desteklenerek sertleştirme yapmak mümkündür.

 3. 08

  K: Ferdi Karakuş

  Şehir dışına dışına gönderiliyor mu?

  • K: Homelli

   Sayın Ferdi Karakuş

   Tüm Türkiye’ye gönderim yapılmaktadır. 0216 366 1787 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Main Menu

Main Menu