Alçak Yatak Neden Çok Tercih Edilen Modellerdendir?

İstenilen görünüm bohem esintili, rustik veya minimal olsun, alçak bir yatakla her alanı şekillendirin. Alçak bir yatak, duvarda daha az yer kaplar, bu da büyük duvar sanatı veya göz alıcı vurgulu bir duvarın kullanımına izin verir; veya minimal bir alanda, nötr bir duvara karşı alçak bir yatağı basitlik sağlar.

Yatak, bir yatak odası için öncelikli mobilya parçasıdır, bu yüzden bunu doğru seçmeniz önemlidir.

Alçak yatağının birçok avantajı vardır. İlk olarak, düşük olduğu için bir odayı standart bir yataktan daha büyük ve daha az kalabalık hissettirebilir. Alçak bir yatak, yatak odasındaki boşluk hissini de artırır.

En iyi alçak yatak modelleri ahşap, mdf ahşap kaplama ve hazır lamine yüzeyli malzemelerden yapılabilir. Ahşap bir yatak, diğer birçok malzemenin başaramayacağı kadar sağlam bir hisse sahiptir. Alçak yatağın tarzı Japon yataklarından esinlenmiştir ve bunlar her zaman doğal maddelerden yapılmıştır.

Lugo alçak karyola doğal ceviz

Yatağının mutlaka yere kadar kapalı olması gerekmez. Çoğu insanın beklediği şey bu olsa da, bazı modellerde iç yatağın hava sirkülasyonu arttırmak için ayaklı modeller tercih edilmektedir.

Japon yatağın sadeliği, çoğu ev tarzına uyacak çok yönlü bir mobilya parçası olduğu anlamına gelir. Tasarımın sadeliği, her zaman çekici görüneceği ve her konuğu hoş ve rahat hissettireceği anlamına gelir.

Alçak yatağı seçtiyseniz, artık çok daha zor bir kararınız var, şilte. Karyolanın tarzı çerçeve ile belirlenebilir, ancak yatağın konforu şilte ile belirlenir. Doğru boyutta yatağın yanı sıra doğru düzeyde destek almak önemlidir.

Şilte, alçak bir yatakta çok belirgin olduğundan, onu yeterince düşünmeniz önemlidir. Yatak sadece konforu, yüksekliği değil, aynı zamanda odanızın görünümünü de belirleyecektir.

Modellerimizi https://www.homelli.com.tr/urun-etiketi/alcak-yatak-modelleri/ buradan inceleyebilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments