Alçak Yatak Modelleri Japon Alçak Karyola

Yatak odanıza çeki düzen vermek için Japon iç tasarımının yatıştırıcı estetiği gibisi yoktur. Japon kültürüne ilgi duyuyorsanız, seyahat etmeyi seviyorsanız veya sadece yatak odanızda benzersiz bir şey yapmak istiyorsanız, bir Japon alçak karyola yatak harika bir modeldir. Bu yataklar yere yakın olup, erişilebilir ve dengeli olmalarını sağlar ve bir dizi çarpıcı tasarımla gelirler.

Lugo japon alçak yatak modelleri 2023
Lugo japon alçak yatak modelleri 2023
Lovy alçak yatak kumaş
Lovy alçak yatak kumaş döşeme

Japon alçak yatak modelleri, yatak odanızda Zen hissi vererek uyku için sakinleştirici ve davetkar bir ortam yaratır. Yere yakın yatağı, bir kutu yay kullanılmasını gerektirmeyen sabit bir yatak çerçevesi sağlamak için klasik Japon mimarisi unsurlarını birleştirir. Minimalizmle ilgilenen ve dağınıklıktan uzak bir alan yaratmak isteyenler için alçak yataklar mükemmel bir çözümdür. Sade görünümleri, daha büyük bir alan görünümü sağlar ve zihninizi ve bedeninizi rahatlatmanıza olanak tanır.

Yere yakın karyola modelleri
Lugo alçak yatak ceviz

Geleneksel olarak Japonlar, Tatami tarzı zeminlerde, yerde yumuşak, ince bir şilte ve battaniyelerden oluşan bir futon yatakta uyurlardı. Bu sadelik, zemine yakınlığı ile birlikte bir Japon platform yatağının temiz, minimal görünümünün arkasındaki tasarım ilhamıdır.

Bir Japon tarzı alçak yatak, şık bir mobilya seçimi olmanın yanı sıra birkaç sağlık yararına sahiptir. Japon yatakları sırt ve boyun ağrısını iyileştirir. Bunun nedeni, yatağın temelinin yatağınız için sağlam ve eşit bir destek sağlamasıdır.

Alçak yatak modelleri
Alçak yatak modelleri
Alçak yatak modelleri ağaç masif

Yerden alçak olması yaşlıların inip çıkmalarını kolaylaştırırken, çocuklar için de daha güvenli bir seçenek sunarak yataktan düşmeleri veya düşmeleri durumunda yere daha yakın olmalarını sağlar. Bu yataklar ayrıca son derece sağlamdır ve ortalama bir çerçeveden daha fazla ağırlığı destekleyebilir.

Yere yakın alçak yatağının en iyi yanı, bugün piyasada herhangi bir modele uyabilecek bir stil olmasıdır. Diğer Japon unsurlarına sahip geleneksel bir eviniz varsa, eşleştirmek için daha tarihi görünümlü bir model seçebilirsiniz. Bununla birlikte, ultra modern apartman daireleri bile, sevilen zamansız klasikte platform yatak tasarımlarını şık bir dokunuşla birleştirebilir.

Ornella alçak karyola modelleri

Tüm alçak yatak modellerimizi Karyola kategorimizden inceleyebilirsiniz. 

https://www.homelli.com.tr/karyola/

GSM / Whatsapp +90 533 955 4084

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments